Konflikty

Jak wiadomo każdy jest inny i każdy ma swoje zdanie. Pracując w grupie zawsze występują różnice w poglądach i czasem prowadzi to do konfliktów. Nasza grupa dziennikarzy spędza ze sobą dużo czasu, przy czym często rozmawiamy. Daje nam to możliwość szybkiego dojścia do porozumienia ponieważ akceptujemy odmienny punkt widzenia każdego z nas. Przez właściwy podział obowiązków kłótnie czy spory w zasadzie nie występują. Najczęściej zapobiegamy im zanim się pojawią ;) . Każdy z nas wie o tym, że aby zdobyć materiały potrzebne do pracy wymagana jest determinacja i przede wszystkim dobry humor, a nie niepotrzebne spory, które tylko wybijają z rytmu.

Właśnie tak przedstawiają się nasze relacje. Szczerze polecam każdemu takie podejście do sprawy jakie występuje w naszej paczce ;)

3 Komentarzy

 • Janusz Żmijski
  23 marca 2014 - 17:35 | Permalink

  Super, że sprawy się tak mają w Waszym zespole. Z ciekawością i niecierpliwością czekam na kolejne relacje z procesu rozwijania Waszego przedsięwzięcia. Ten pomysł z grupą niezrzeszonych dziennikarzy wydaje mi się ekscytujący- ale „diabeł tkwi w szczegółach”- teraz warto go rozpisać na działania i role. Pozdrawiam :)

 • 24 marca 2014 - 14:30 | Permalink

  Cieszę się, że dobrze się Wam ze sobą współpracuje. Może dzięki temu oraz dzięki charakterowi Waszego przedsięwzięcia jego realizacja w realu będzie możliwa szybciej, niż się nam wydaje. Może np. postaracie się (na zasadzie wolontariatu) dostarczać treści na stronę szkoły lub jakiegoś lokalnego portalu. Myślę, że ich twórcy czekają na zaangażowane osoby – dla Was to byłaby okazja do doskonalenia warsztatu. Ale to tak oczywiście obok „wirtualnego” planowania w ramach ekonomii w praktyce.

 • sarazagonskagmail.com
  28 kwietnia 2014 - 20:49 | Permalink

  Wiadomo, że w każdej grupie będą jakieś spiny, inaczej byłoby nudno! :D
  Pozdrawiam i zapraszam do nas! -> http://blogiceo.nq.pl/3lozespol5/
  sarazagonskagmail.com ostatnio opublikował…Remiksuj Europeanę!My Profile

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php