Źródła finansowania

Nasza firma pozwala nam na zminimalizowanie potrzebnych, dodatkowych  środków pieniężnych. Do wykonywania zawodu potrzebne jest nam głównie komputer z dostępem do internetu, aparat fotograficzny i telefon komórkowy co składa się na nasz wkład własny. Jedynym dodatkowym kosztem jest opłata za wynajmowanie pomieszczenia potrzebnego nam do spotkań( aby zmniejszyć koszta wybraliśmy sale w szkole publicznej).

3 Komentarzy

 • Janusz Ż.
  25 maja 2014 - 09:49 | Permalink

  Wasz pomysł jest bardzo ciekawy. Biorąc pod uwagę rodzaj Waszego przedsięwzięcia, koszty rzeczywiście mogłyby nie być duże przy wkładzie własnym każdego dziennikarza. Zastanawiam się jednak, czy kogoś nie należałoby posadzić na długie godziny przy kompie, by próbował różnym podmiotom sprzedawać teksty, prowadzić z nimi dialog i negocjować stawki. :)

 • 26 maja 2014 - 04:23 | Permalink

  Rzeczywiście, Wasz biznes może być prowadzony przy dość minimalnych kosztach, choć poszczególni dziennikarze będą musieli zainwestować w poszukiwanie ciekawych materiałów (dojazdy itp.). Z doświadczenia wiem także, że z salami wynajmowanymi w szkołach bywają kłopoty- np. ograniczona dostępność (bo np. włączany jest monitoring) lub ograniczony dostęp do internetu. Warto to brac pod uwagę :)

 • Sylwia
  3 czerwca 2014 - 23:16 | Permalink

  Cieszę się, że staracie się w miarę systematycznie zamieszczać wpisy. Trzymam kciuki za powodzenie przedsięwzięcia (które ma szansę stać się realnym, np.w postaci zasilania szkolnej gazetki).

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php