Nasze przedsięwzięcie

Nasza firma będzie funkcjonować na wolnym rynku pracy i stworzy spółkę partnerską. Planujemy zostać dziennikarzami, którzy nie będą podlegać pod żadne wydawnictwo. Zamierzamy sami zbierać ciekawe informacje i na własną rękę sprzedawać je zainteresowanym firmom (za możliwie jak największe pieniądze).

Nasza grupa dziennikarzy spędza ze sobą dużo czasu, przy czym często rozmawiamy. Daje nam to możliwość szybkiego dojścia do porozumienia, ponieważ akceptujemy odmienny punkt widzenia każdego z nas.

Przez właściwy podział obowiązków kłótnie czy spory w zasadzie nie występują. Ciekawe pomysły rozpatrujemy, aby potem wprowadzić je w życie. Kiedy jednak nie możemy podjąć wspólnej decyzji, szukamy kompromisu (np. z każdego pomysłu bierzemy to co najlepsze łącząc w jedną całość i w taki sposób nasze działania są oryginalne i kreatywne, a całość jest wspólnym dziełem).

Każdy z nas pod względem reklamy może liczyć  tylko na siebie, ponieważ jego reklamą będą jego teksty. Brana pod uwagę będzie także aktywność na rynku pracy i rzetelność jej wykonywania.  Będziemy prowadzić stronę internetową, na której będzie można na bieżąco informować nas o aktualnych wydarzeniach oraz uzyskać do nas kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php