Adi + blog = Lubię to!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (4 votes cast)

wirtualnyadi

blogi.ceo.nq.pl/wirtualnyadi/

W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny mamy dla Was coś specjalnego! Piękna pogoda, która zawitała teraz do Polski skłania do aktywności na świeżym powietrzu, ale także do wiosennych porządków. Czy Wy również je planujecie? Jeżeli tak, mamy dla Was propozycję – zaczerpnęliśmy ją od jednego z naszych ulubionych blogerów. Otóż podczas robienia porządków zawsze odnajdujemy wiele rzeczy, które nie są nam już potrzebne. Jednak nie trzeba ich wyrzucać! Można z nich stworzyć wiele ciekawych prac. Zobaczcie, co ze zużytych materiałów stworzył Wirtualny Adi!

A skoro o Wirtualnym Adim mowa, musimy napisać o nim jeszcze dwa słowa. Wirtualny Adi to tak naprawdę Adam ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kwidzynie, który prowadzi kapitalny blog, pod nazwą „Wirtualny Adi”. Z pewnością wielu z Was dobrze go zna, bo Adi wędruje po innych blogach, komentuje wpisy innych uczniów i nauczycieli, bardzo często angażuje się także w różne akcje, konkursy, czy propozycje innych blogerów. Jego blog jest jednym z najchętniej odwiedzanych blogów i nie ma się co dziwić – to prawdziwa skarbnica inspiracji! Znajdziecie na nim zarówno wpisy kulinarne, jak i ciekawostki o zwierzętach, a także będziecie mieli okazję wybrać się na wirtualną wycieczkę po polskich latarniach morskich. Jednym z ostatnich wpisów, które nam się spodobały jest poradnik Jak dodać baner (podlinkowany obrazek) na swoim blogu w panelu bocznym. Adam wyjaśnia w nim jak w prosty sposób upiększyć swój blog. Wykorzystajcie jego podpowiedzi!

Polecamy także inne wpisy Adiego! Mamy nadzieję, że jego blog spodoba się Wam tak samo, jak nam.

P.S. Jeżeli zdecydujecie się na wykonanie pracy z niepotrzebnych materiałów, koniecznie podzielcie się z nami efektami Waszej pracy – wstawcie na blog zdjęcia i zostawcie nam komentarz pod wpisem. Z przyjemnością je obejrzymy.

Adi + blog = Lubię to!, 10.0 out of 10 based on 4 ratings

 

css.php