Matematyczny zawrót głowy w Dębnie!
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

blogiceo.nq.pl/blogowaniepomaganie

Czy byliście kiedyś na blogu Blogowanie – pomaganie? Jest on prowadzony przez nauczycielkę matematyki, panią Monikę Kubicę oraz jej uczennice i naprawdę wiele tam się dzieje. :) Ogromną wartością tego bloga jest to, że jest on skarbnicą wspaniałych matematycznych pomocy naukowych, ciekawych stron edukacyjnych oraz opisów fantastycznych lekcji!

Pani Monika postanowiła uczynić blog miejscem, w którym każdy gimnazjalista znajdzie materiały, które ułatwią mu naukę matematyki. I tak na blogu możemy przypomnieć sobie najważniejsze własności figur, rozwiązać przykładowe zadania z egzaminów gimnazjalnych, a także przeczytać o tym jak pani Monika uczy matematyki, np. ostatnio przygotowała dla swoich uczniów zabawę - Matematyczny Kalendarz Walentynkowy. Nauczycielka nie zapomina również o innych przedmiotach! Na blogu znajdziecie ciekawe strony do nauki chemii czy geografii i przyrody.

Przeglądając blog warto też zwrócić uwagę na wpisy zamieszczane przez uczennice pani Moniki. W jednym z ostatnich możemy przeczytać między innymi o Targach 2.0, które odbyły się w gimnazjum w Dębnie. Jesteście ciekawi jak one wyglądały? Zajrzyjcie do tego wpisu. :)

Zachęcamy do odwiedzenia bloga Blogowanie – pomaganie i zostawienia komentarzy pod wpisami, które Was zainteresują. Autorki bloga na pewno będą się cieszyć z uwagi jaką poświęcicie ich blogowi. :)

Matematyczny zawrót głowy w Dębnie!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

 

css.php