Rowerowe Wejherowo
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Dzisiaj rozpoczynamy serię wpisów, w której pokażemy Wam najciekawsze szkołoklasowe działania opisywane na tegorocznych blogach.

blog4bystrzaki3

blogiceo.nq.pl/blog4bystrzaki

W pierwszej kolejność przedstawiamy Wam projekt edukacyjnych Rowerem po Wejherowie realizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, Bystrzaków. Uczestnicy projektu mają bardzo ambitny plan – ich celem jest odkrycie najciekawszych tras rowerowych w okolicy Wejherowa oraz zorganizowanie wycieczki, na którą wybiorą się wspólnie z rodzicami i nauczycielami.

Takie działania nie mogą się odbyć bez porządnych przygotowań. Bystrzaki rozpoczęły realizację projektu od przypomnienia sobie zasad ruch drogowego oraz bezpiecznej jazdy na rowerze. Żeby było ciekawej sami przygotowali gry planszowe i interaktywne związane z tymi tematami. Teraz rozpoczęli kolejny etap projektu, czyli wyznaczanie trasy – przeszukują strony internetowe i informatory turystyczne w poszukiwaniu tych najciekawszych. Ostatnio odwiedzili także Prezydenta Wejherowa, żeby dowiedzieć się wszystkiego o drogach rowerowych w okolicy.

Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić kolejne działania w projekcie Bystrzaków, regularnie zaglądajcie na ich bloga Odkrywcy wiedzy. Bystrzaki odsłona trzecia. Koniecznie skomentujcie też ich fantastyczne działania. :)

Rowerowe Wejherowo, 10.0 out of 10 based on 1 rating

 

css.php