A zwycięzcą jest…
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Blogom prowadzonym w programie „Szkoła z klasą 2.0″ przyjrzy się specjalne jury, które na początku czerwca wyłoni najciekawsze z nich. Zobacz, co wezmą pod lupę:

  1. blog 2.0: liczy się rzetelność autora – regularność wpisów, dokładność, zawarcie wszystkich ważnych informacji o pracy w programie, opisy propozycji Kodeksu, wykorzystania TIK w szkole oraz informacje o realizowanym projekcie 2.0
  2. blog autorski / z zacięciem dziennikarskim: liczy się kreatywność, ciekawe ujęcie tematu, styl pisania, różnorodność poruszanych kwestii, nietypowe zainteresowania.
  3. nagroda publiczności – plebiscyt na najbardziej popularnego, najciekawszego bloga – spośród wszystkich blogów jury wybierze kilka najciekawszych, na które każdy uczestnik będzie mógł oddać swój głos w specjalnej sondzie. Szczegóły już wkrótce!
  4. najaktywniejszy komentator, czyli najbardziej zaangażowany i poszukujący blogowicz. Liczy się liczba i jakość komentarzy zamieszczanych na blogach innych uczestników, a także polecanie innych blogów na swoim blogu, otwartość na wymianę informacji i poglądów.

Nagrody i wyróżnienia zostaną ufundowane przez Fundację Orange.

Eksperci będą mieli pełne ręce roboty – w programie „Szkoła z klasą 2.0″ prowadzonych jest ponad 700 blogów.

 

css.php