czwartek już blisko!

Festiwal już jutro, szczerzę to już się nie możemy doczekać, mamy nadzieję, że jak najlepiej sobie damy radę! Co dwie głowy to nie jedna, a więcej mózgów do myślenia to już większe szanse na sukces. Życzymy wszystkim powodzenia i wytrwałości, trzymamy kciuki! ;)

9 maja

Wirtualny Festiwal Młodych Przedsiębiorców już blisko! Jesteśmy bardzo ciekawi co tam się pojawi, z czym będziemy musieli się zmierzyć, już się nie możemy doczekać! Powodzenia wszystkim ;)

 

 

Pozdrawiamy ;)

Moduł 4

 

Praca, praca praca! Moduł trzeci już dawno zaakceptowany, zaczął się moduł czwarty, więc ruszamy całą parą! Trzymamy za wszystkich kciuki oraz życzymy miłej zabawy przy pracy! Powodzenia :)

Fitness rządzi! ;)

Wiosna to najlepszy okres na zrzucenie kilku kilogramów po białej zimie. A co jest jednym z najmilszych sposobów na pozbycie się zbędnego ciała? Właśnie fitness! połączenie rozluźniającego tańca z ćwiczeniami rzeźbiącymi sylwetkę to coś wspaniałego, zachęcamy wszystkich do uczęszczania do takich atrakcyjnych klubów jaki mamy my! :)

Zimowa wiosna ;c

Straszna zima tej wiosny jest, nie sądzicie?

Wszystko takie leniwe, powolne, nawet praca nad modułami ;/

Przed świętami - śnieg, w święta - śnieg, po świętach - śnieg, boże ile jeszcze tego?! Wiosno kochana wracaj już! <3

Wiosna łączy się z większą ilością zapotrzebowanie na fitness, co jest dobre, bo wakacje coraz bliżej i dziewczyny, kobiety w sumie mężczyźni też chcą nieć idealną sylwetkę! ;)

 

 

css.php