Kochani!

Obserwujemy z jak dużą prędkością przybywają nowe blogi Waszego autorstwa. Pojawiło się kilka ciekawych tematów, którym chcecie poświęcić „wirtualne dzienniki”. Wszystko wskazuje na to, że dzięki Wam zespół Akademii uczniowskiej czytając je spędzi bardzo inspirujący czas.

Zwróćcie uwagę, że na blogach muszą pojawiać się regularne wpisy. Tylko takie blogi mają szanse wzbudzić zainteresowanie uczniów zarówno Waszego gimnazjum jak i innych szkół. By systematycznie dodawać informacje, nawet wtedy gdy pogoda i humor nie dopisują, mamy małe chęci do działania, zastosujcie prosty trick: wybierzcie sobie datę blogowania. Może to być na przykład blogowy poniedziałek, blogowy wtorek, blogowy piątek. W wybrane dni uaktualniajcie galerię dodając zdjęcia z wydarzeń szkoły, zamieszczajcie nowe wpisy, zachęcajcie do ich czytania umieszczając linki np. na stronie facebook. Nie zajmuje to wiele czasu. Dobrze przemyślany wpis to tylko kilka chwil, a inspiracji można szukać wszędzie!

Jeśli macie pytania i wątpliwości czekamy na Wasze maile. Pamiętajcie również, że najnowsze informacje na temat prowadzenia blogu znajdziecie na blogowej stronie Akademii uczniowskiej.

z pozdrowieniami,

Zespół Au