Ufff… Właśnie wróciłem z nagrywania filmu TVP pod tytułem „Świat dobrej przyszłości”.

Coś około 4, 5 godzin to zajęło, a wcale tak dużo bohaterów, czy scen nie było… 10 minut udawania że się piszę coś w zeszycie, i nagranie głosu do tego, czyli jakieś 5, 10 minut kolejne. Licząc że było 5 osób, to teoretycznie powinniśmy się uwinąć w dwie godzinki, ale głupim jest ten kto tak myślał. Jednak profesjonalny film to co innego niż nagrywany komórką. Powtórzenia, ustawianie sprzętu, rozmowy, konsultacje… Mogę tylko powiedzieć że było świetnie! Z przyjemnością zrobiłbym to drugi, trzeci, piąty, dziesiąty raz :) Przy poprzednim wpisie pisałem o module II, ale zostanie on zrobiony jakoś na dniach, bo na razie nie ma czasu :p No i tak na szybko żeby nie zapomnieć, oto nazwiska wszystkich osób z TVP które robią ten film

Reżyseria i scenariusz – Ks. Leszek Surma

Zdjęcia – Mariusz Koźniewski

Dźwięk -  Stanisław Jamgo

Światło – Paweł Krysa

Charakteryzacja – Anna Synowiec

Obsługa planu – Robert Frączek, Wojciech Saj

Oprawa muzyczna – Sławomir Kozyrski

Montaż – Paweł Misztal

Kierownictwo produkcji – Justyna Kołodziejczyk

Co prawda dzień się jeszcze nie skończył, ale podejrzewam że już nic w kierunku filmowym się nie wydarzy, to chociaż opiszę to co zdarzyło się w szkole.
Po pierwsze: My ( grupa ) i współistniejąca grupa filmowa dziewczyn z naszej klasy, dostała propozycje udziału w profesjonalnym filmie dla TVP.
Część z nas będzie aktorami, część statystami, ale najważniejsze jest to, że możemy zagrać w prawdziwym filmie! Prawdopodobnie będziemy w telewizji! No cóż, teraz może być już tylko lepiej :)
Druga informacja to zdjęcię w lokalnej gazecie z warsztatów filmowych prowadzonych w kinie przez Ks. Leszka Surme.
Już czuję tą sławę, pieniądze i wielką kariere! :D
A tak na poważnie to jestem ogromnie wdzięczny wymienionej wcześniej P. Joannie Wałczuk Piech za wkręcenie nas do tego wszystkiego.
No i cóż, kończę wpis, bo serial sam się nie obejrzy, a więcej do pisania będę miał jutro, kiedy skończymy moduł 2 :)

Pozdrawiam

Witam!

Witam wszystkich którzy zawędrują na nasz blog :P Będziemy tu opisywać nasze doświadczenia, problemy, filmy, cele, marzenia, plany, wpadki, przygody. Jednym słowem cała grupa za pośrednictwem mnie, czyli Michała Złomańczuka, będzie tu opisywać wszystko, co przydarzy się nam w naszym małym, skromnym kółku filmowym :)

Do tego kółka należą:
- Jakub Kłus

                                                             -Paweł Bożek

-Michał Złomańczuk

-Jakub Łaszkiewicz

A całością zarządza i dyryguje: P.Joanna Wałczuk Piech.

Jeszcze raz pozdrawiam każdego kto tu zawędruję, i życzę nie zamęczenia się na śmierć, czytając moje wypociny :)