Teledyski, czyli co nieco o muzyce…

Tworzenie teledysków wymaga wielkiej kreatywności. Nie jest to tajemnicą. Trzeba mieć wielka wyobraźnię, aby teledysk radził sobie również jako autonomiczny twór a nie tylko „tło” dla muzyki. Przedstawiamy wam nasz ulubiony teledysk. Dlaczego tak bardzo go uwielbiamy? Jest to swego rodzaju retrospektywa całej historii współczesnej muzyki, od czasów Elvisa, przez Kiss, Hendrixa i Nirvanę aż do czasów obecnych. Wszystko jest perfekcyjnie zmontowane oraz oddaje klimat całego – rewelacyjnego – utworu grupy Red Hot Chilli Peppers. Po prostu widać, że twórcy świetnie bawili się przy nagrywaniu oraz kręcili klip wkładając w to ogromna ilość pasji.

YouTube Preview Image

One thought on “Teledyski, czyli co nieco o muzyce…

  1. Klip rzeczywiście rewelacyjny – kostiumy, faktura obrazu, „maniera sceniczna” muzyków – wszystko jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Ani przez moment nie miałem wątpliwości z rozpoznaniem, jaki zespół jest w danej chwili parodiowany, a gdy zobaczyłem Tony’ego w przebraniu Kurta, to niemal uroniłem łzę :)
    Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge