Krótki wpis o… Krótkim fimie

Nasz film nosi tytuł „Krótki Film o Klapsie…”. Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie udostępnić zdjęć aktorów, dokumentacji oraz muzyki, ale opowiemy Wam trochę o naszym pomyśle.

Film opowiada o nas. Przedstawimy wam jeden dzień z życia naszej grupy filmowej, nasze spotkania w AKF KLAPS w dodatku z naszym komentarzem związanym z właśnie oglądaną sceną. Gościnnie wystąpi Pan Rafał, nasz wielki mistrz i mentor czuwający nad naszą filmową edukacją. Kim jest Pan Rafał? To człowiek orkiestra, będący dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury jak i Amatorskiego Klubu Filmowego. Ale my będziemy się skupiać tylko na jego okołofilmowej działalności. Jest on bowiem typowym producentem, dającym swobodę twórcom ale pod warunkiem, że zrobią wszystko po jego myśli. Postać barwna i kontrastowa, więcej o nim powiemy wam o nim w naszym filmie. To chyba tyle na dzisiaj, do zobaczenia niebawem :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge