Wirtualny festywal młodych przedsiębiorczych

Choć mój ostatni artykuł został opublikowany zaledwie godzinę temu, piszę znowu, bo zapomniałam w nim wspomnieć o naszym udziale w festiwalu. Mi i Naszemu dyrektorowi finansowemu, Agacie udało się uczestniczyć w dwóch pierwszych godzinach, mimo tak dziwnej pory ( 11 w środku tygodnia?!). Udało nam się zrobić i wysłać dwa pierwsze zadania. Na szczęście nasza niezastąpiona dyrektor Agatka, zaledwie pół roku temu brała udział w konkursie o parabankach, organizowanym przez NBP. :) :) :)

Zdjęcia na konkurs!!!

Chciałabym w imieniu całej naszej firmy pogratulować osobom, które wygrały w konkursie na zdjęcia swojej firmy ;) także brałyśmy udział, niestety nic nie wygrywając :( Mimo wszystko zdjęcia wyszły moim zdaniem świetne, biorąc pod uwagę, że zabrałyśmy się za nie ostatniego dnia terminu, o dwudziestej ;) Serdecznie dziękuję moim koleżankom z osiedla, które zgodziły się ,,modelować” do naszych zdjęć- Zuzi i Wiktorii oraz mojej nieocenionej przyjaciółce Marcie, która te zdjęcia z paru niewyraźnych, zbyt małych i szarawych zdjęć, przez niecałą godzinę zaczarowała w to czym są teraz. A oto one!

zdjęcie o ,,pracy młodych przedsiębiorczych”

i zdjęcie reklamujące ,,naszą firmę”

 

Następne bransoletki… I nie tylko…

Tak jak mówiłam, piszę znów, by przedstawić parę moich następnych rękodzieł. Prezentuję więc powszechnie uwielbiane bransoletki makramy:

ponad to prezentuje nowo wyszydełkowane sznury wężowe:

I na koniec ciut niewyraźne (jak to bywa z jakże profesjonalnym aparatem telefonu) kolczyki wyplecione z koralików i ćwieków:

 

Witam znowu ;)

Już od dawna nic tu nie pisałam i trzeba to wreszcie odrobić. Oświadczam, że zakończyłyśmy już pracę nad trzecim modułem, wysyłając go o 23:15 ostatniego dnia. Mam nadzieje, że inne grupy nie mają takiego problemu z organizacją ;) .

 

Śliczne branzoletki ze sznurów wężowych :)

Pierwszym- i zdecydowanie moim ulubionym produktem w jaki można zapatrzyć się w naszym ,,sklepie” są bransoletki wężowe.

Poniżej kilka zdjęć.

bransoletki

Mam nadzieję, że Wam się podobają :) . Za jakość zdjęć przepraszam, tak to jest jak się je robi telefonem… zamieszczam też link dla tych którym się one spodobają i pragną nauczyć się je wytwarzać :) http://koralikowaweraph.blogspot.com/2011/09/kurs-sznurow-szydekowo-koralikowych.html

Witajcie znowu!

W ostatnim tygodniu w naszej firmie wiele się zdarzyło :) .

Zaczęłyśmy prace nad drugim modułem. Pomagają nam w tym nasze dwie nowe wspólniczki- Ola i Dominika. Nasza spółka jest już sześcioosobowa, ale pracy dla nikogo nie zabraknie :) . Rozkręciłyśmy naszą wytwórnię i i praca nad nową biżuterią idzie pełną parą!

Cześć!

Mam na imię Mchalina i przez następne pół roku będę prowadzić ten blog – blog o naszej firmie. Wraz z trzema wspólniczkami zgłosiłyśmy się do programu ,,Młodzi Przedsiębiorczy” i Założyłyśmy firmę „AMEK” produkującą i sprzedającą biżuterię.

Nasza biżuteria jest bardziej realna niż mogło by się wydawać. Produkujemy ją na prawdę :) . Wśród naszych najpiękniejszych produktów są m.in. bransoletki z makramy i sznury wężowe, o których wspomnę przy następnym wpisie. Będę też na żywo relacjonować postępy w naszej firmie.

Dopiero zaczynamy więc trzymajcie kciuki!