05 cze 2012

Pożegnanie

Cześć! J

To koniec pisania moich ciekawych blogów w tym roku szkolnym. Podsumując  czego nauczyłam się przez ten czas to, że potrafię korzystać z : drukarek ,faksów , aparatu cyfrowego, kamery no i z wielu różnych rzeczy. Korzystałam z : telefonu komórkowego którym wysyłałam sms-y, mms-y, wysyłałam maile z załącznikiem, robiłam zdjęcia aparatem cyfrowym, kręciłam filmy kamerą, poznałam również wielu nowych użytkowników bloga szkolnego, dowiedziałam się także co to jest ACTA. Życzę Wam mile spędzonych wakacji J

Pozdrawiam

23 sty 2012

Wiesci o ACTA

Pozdrawiam Andzia

Cześć;)
W tamtym tygodniu na lekcji j. Angielskiego pani zdecydowała, że poprowadzimy lekcje na tablicy multimedialnej . Każdy mógł coś zrobić na tablicy jeżeli podniósł rękę. Takie lekcje są ciekawe , ponieważ każdy w śmieszny sposób może wykorzystać chwilę swojego czasu na tablicy.
Na pewno słyszeliście o ataku Hakerów przeciw podpisaniu ACTA. Ja chciałabym aby wszystko zostało tak jak dotychczas, żebym mogła mieć minimalną anonimowość, abym mogła pisać o czym chcę i , żeby mnie nikt nie śledził.
Pozdrawiam Andzia

16 sty 2012

kolejne fajne dni

Cześć 
W tamtym tygodniu na historii oglądaliśmy film na tablicy multimedialnej oparty na faktach. Był to film o II wojnie Światowej. Opowiadał on o tym ,że Hitler zabijał ludzi bez potrzeby. W piątek był turniej tenisa stołowego dziewcząt. Zajęłam pierwsze miejsce. Wczoraj mojego taty kolega robił kulig. Ja z moją przyjaciółką siedziałyśmy na ostatnich sankach, była niezła adrenalina. Była świetna zabawa.
Teraz podam Wam kilka wskazówek jak korzystać z portali internetowych:
1.Nigdy nie podawaj jakichkolwiek znaków o swoim imieniu lub nazwisku.
2.Nie dodawaj żadnych filmików bez zgody osoby uczestniczącej w tym filmiku.
3.Nie pisz z żadną osobą , której nie znasz.

09 sty 2012

Korzystanie z Internetu

Cześć
Dziś przedstawię Wam jak można dzielić się informacjami przez Internet.
A więc np. mamy zadaną dodatkową pracę domową z przyrody, a naszej przyjaciółki nie było w szkole , a na pewno chciałaby mieć tą pracę możemy jej wysłać przez nk lub facebook. Następnym przykładem jest zadanie pracy domowej z języka polskiego np. napisać plan wydarzeń do lektury pt. „ Oskar i pani Róża’’, lecz była wyjątkowa sytuacja , ponieważ trzy klasy 6 omawiały lekturę w tym samym czasie i trzy osoby w mojej klasie miały książkę. Wtedy moja grupa skorzystała z Internetu. Informacje ściągane z Internetu zawsze są zgodne z zasadami TIK, czyli podaje źródło i autora.

19 gru 2011

kolejny tydzień w szkole

Cześć:)
W tamtym tygodniu nie wydarzyło się nic ciekawego w naszej szkole. Na przyrodzie na tablicy multimedialnej oglądaliśmy pt: „Gdzie jest Nemo’’. To była bajka włączona w ramach lekcji. Ta bajka była ciekawa i zarazem smutna. Dzisiaj w szkole mamy „Dzień Otwartej Szkoły”. Kilka osób będzie sprzedawać różne upominki świąteczne, zrobione przez dzieci z naszej szkoły. Moja przyjaciółka będzie występować w Jasełkach. Trzymajcie kciuki , aby wszyscy byli szczęśliwi ze swojego występu.
Do usłyszenia !

12 gru 2011

Fajna zabawa w mikołaja

Cześć :)
W tamtym tygodniu nie wydarzyło się nic ciekawego , ale nareszcie odbyła się debata uczniowska . Było sześć grup , trzy za i trzy przeciw . Nie wiem jak tam było , ale co niecoś opowiadała mi moja przyjaciółka .
We wtorek tamtego tygodnia moja klasa była w kinie na bajce pt. Artur ratuje gwiazdkę . Potem poszliśmy do Mc Donalda. Ja nie byłam , ponieważ by lam na badaniach .

Kończę , napiszę jutro . Papa !

05 gru 2011

nic ciekawego

Cześć! J

W tamtym tygodniu na   języku  angielskim  korzystaliśmy z tablicy   multimedialnej  .Robiliśmy na niej różne ćwiczenia uczące .W  czwartek  tego tygodnia w  naszej szkole odbędzie się „debata szkolna”.  Klasy od 4-6  będą się naradzać jak zrobić regulamin dobrego i złego korzystania z  różnych  sprzętów elektronicznych .

W sobotę 3 grudnia  moja koleżanka  miała  urodziny ,na które  zaprosiła dużo osób . Była super impreza . Graliśmy  w  różne  gry edukacyjne . Dostała  fajne prezenty . Impreza  skończyła się o godzinie  22 .  Jej tata potem  wszystkich odwiózł  do domu . Będę już kończyła  na pewno  w  następnym  tygodniu  napiszę co działo  się   ciekawego w mojej szkole  .

Do usłyszenia .

28 lis 2011

kolejne ciekawe moje zajęcia

Cześć:)

W tym tygodniu nie wydarzyło się nic ciekawego. We wtorek moja klasa na informatyce robiła kartkę na Święta Bożego Narodzenia. Niestety nie korzystaliśmy z tablicy multimedialnej.

W piątek po lekcjach pisałam z moją koleżanką sms-y. Napisałam ich chyba z  dwadzieścia. Moja przyjaciółka w czwartek pojechała na konkurs recytatorski zajęła drugie miejsce. Bardzo się cieszyła.

 Do usłyszenia

Ja będę już kończyła papa

Cześć;)

Obiecałam Wam , że do Was napiszę.

W środę i w czwartek na historii na tablicy multimedialnej oglądaliśmy film o Józefie Piłsudskim . Wszyscy się ucieszyli, bo nareszcie go obejrzą. Był on ciekawy , ale nie obejrzeliśmy go do końca. W czwartek mieliśmy sprawdzian z matematyki nie był  trudny .

Jeżeli będziemy cos robić na tablicy multimedialnej napisze do Was.

css.php