SPONE@GORA

Hej,

Niedawno w mojej szkole odbył się apel. Podsumowaliśmy na nim jakie ważne rzeczy robiliśmy w tym roku. Chodzi tu głównie o projekt 2.0. Moja szkoła w tym roku była bardzo aktywna. Organizowalismy wycieczki, nakręciliśmy film o górze, mieliśmy występy u arcybiskupa, prowadziliśmy blogi itp.

Nasz film dokładnie opisuje teran miasta Góra. Pamiętam jak kilka miesięcy temu planowaliśmy co i jak. A teraz było podsumowanie i  film został wyświetlony dla całej szkołyi przedstawiciela rady rodziców. Jesteśmy  zadowoleni z naszego dzieła. wiele się nauczyliśmy o Górze. To było nie zapomniane przeżycie. Mogliśmy się sprawdzić w roli aktora. Pani dyrektor osobiście pochwaliła parę osób za ten dar.

Co mogę jeszcze dodać ? Mogę wam tylko życzyć DOBRYCH OCEN NA KONIEC ROKU 2011/2012

Artur

Siemka ,

Dzisiaj chciałbym napisać o nowym prywatnym serwerze Metin2 (Dragonmt2). Jest to bardzo ciekawy Server. Tutaj macie kilka informacji dotyczących Servera:

-Max 250lvl

-Hwangi i bronie na 90lvl

- Wierzchowce

To wszystko z takich ciekawostek. Przejdźmy do najważniejszych rzeczy.

Raty:

-Exp: x300

- Drop: x300

- Yang: x300

Na początek :

- Eq +9 na 1 lvl

- Buty wiatru

- Lew

- Pierścień teleportacji

Pora na kowala :

- Ulepszacze: Nie

- Magiczny Metal: Tak

Naprawdę polecam ten prywatny serwer. I jeszcze stronka: www.dragonmt2.pl. I oczywiście ss: http://www.naszprivmetin2.fora.pl/image … 704-wm.png

Dzięki ;)

Wykonał : Miłosz

Siemka,

Dziś chciałem trochę opowiedzieć o nowym filmie który wyszedł na światowe kina pt; „Battleship Bitwa o Ziemię”. Film ten jest gatunkiem Sci-FI.Ujrzał światła dziennego dnia 20 kwietnia 2012r (Polska), 11 kwietnia 2012r (Świat). Trwa 2 godz. i 11 min . Grają tam takie gwiazdy jak :

Taylor Kitsch

Porucznik Alex Hopper

Alexander Skarsgård

Komandor Stone Hopper

Rihanna

Podoficer Cora „Weps” Raikes

Brooklyn Decker

Samantha Shane

Tadanobu Asano

Kapitan Yugi Nagata

Hamish Linklater

Cal Zapata

Liam Neeson

Admirał Shane

Peter MacNicol

Sekretarz Obrony

John Tui

Główny podoficer Walter „Bestia”

Jesse Plemons

Oficer pokładowy Jimmy „Ordy” Ord,

Opis filmu:

To ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

wykonał: Miłosz

Siemka,

Dzisiaj trochę o mojej szkole. Od początku tygodnia zaczęliśmy używać dzienniki elektroniczne. Zaskoczyły mnie jego funkcję np. losuj do odpowiedzi, jego szybkość i płynność. Dzienniki mają dotykowy ekran. Gdy porozmawiałem z nauczycielami powiedzieli mi, że szkoła, do której chodzę ma także platformę, w której można zobaczyć swoje oceny. Trochę mnie to zaskoczyło, bo nic wcześniej nie wiedziałem. Myślę, że problem jest w tym, że uczniowie nie są dobrze poinformowani.

PS. Planuję wprowadzić dzisiaj na blogu kilka zmian.

Serwus! Chciałbym się zwami podzielić tym, że w dniu dzisiejszym (28.05.2012r.) do mojej szkoły doszły wyniki kompetencji. Test wypadł mi wspaniale a wam ? Myślę, że atmosfera już opadła. A jak jest u was? Mieliście 40/40 ? :P Najgorzej wypadło mi zadanie 9 :(   Liczę na ciekawe odpowiedzi. Cześć.

Tak, tak to znowu ja ! A dzisiaj ogłoszenie. Wznawiam pracę nad blogiem :) Przepraszam za to, że nie było żadnych informacji z mojej strony. Już niebawem dużo nowych wpisów :D Poruszymy najróżniejsze tematy, ale to niespodzianka. Pozdrawiam :P

W tym wyjątkowym dniu dla wszystkich kobiet życzę dużo szczęścia i zdrowia.

Internet… źródło wiedzy, rozrywki ale i kontaktu z rówieśnikami i nie tylko. Pomaga nam w pracach domowych i w zabiciu czasu, gdyby go nie było nie pisałbym tu. Internet ma też swoje wady. Nie wierzycie ? Otóż ja wymienię wam kilka wad i niebezpieczeństw np. kontakt z oszustami, nieświadome uczestniczenie w łamaniu prawa, oferty zakupu nieistniejących przedmiotów, a nawet uzależnienie od niego samego. (pacz: Facebook) Trzeba zachować szczególną ostrożność przy rozmawianiu z obcymi na forach, w grach, komunikatorach itp.  ZAPAMIĘTAJ : nie podawaj miejsca zamieszkania i aktualnego pobytu, nie podawaj swojego prywatnego komunikatora, zachowaj ostrożność, nie wiesz z kim rozmawiasz, o ewentualnym  zagrożeniu zgłoś swojemu rodzicowi. NIE ufaj ludziom, których dobrze nie znasz.

Dzisiaj jest piątek. Dzisiaj było koło matematyczne. Dzisiaj było genialnie. Na kole byliśmy w naszej pracowni przyrodniczej. Jest tam sześć komputerów + jeden pani, tablica interaktywna, mikroskopy i inne gadżety. Dostaliśmy w ‚‚ łapę’’ piloty, którymi odpowiada się na pytania, za pomocą wybrania  poprawnej odpowiedzi, np. A,B,C. Piloty były bardzo łatwe w obsłudze. Na jedenaście pytań odpowiedziałem na dziesięć dobrze! To chyba dobry wynik ? Napiście w komentarzach co o tym sądzicie i czy w waszych szkołach też jest takie coś. Pozdrawiam.

Witam wszystkich. Niech każdy kto to czyta czuje się pozdrowiony przez ze mnie. Dzisiaj poruszę temat  kodeksu 2.0. A więc po pierwsze zapoznałem się z tym przejrzystym kodeksem. Pierwsze co mi się nasuwa na myśl to, to czy wszyscy uczniowie się do niego stosują. Czy wszyscy go znają? Od dzisiaj czuję, że moim obowiązkiem jest stosowanie się do niego i pilnowanie kolegów, aby i oni go przestrzegali. Najważniejsze, żebyś i ty zapoznał się z tym kodeksem. Napisali go dla naszego dobra. Czy nie jest prawdą to, że należy respektować prawa autorskie i pamiętać o tym, żę nie jesteśmy anonimowi. Zachęcam was do dyskusji w komentarzach.