Coś ciekawego.

Ostatnio w ramach tego ,że właśnie się przeprowadziłam i od dziś mam internet  chciałabym wam opowiedzieć o filmie który ostatnio obejrzałam.

American History X / Więzień Nienawiści.

Przez to że od bardzo dawna interesuję się subkulturą skinhead-ów i sama jako tako do niej należę (tak wiem pewnie pomyśleliście że jestem nazistką lub faszystką ale to nie prawda to tylko i wyłącznie tworzenie głupiego stereotypu. Tak naprawdę tylko niewielka część z nas jest taka. Tradycyjni skini lubią dobrą muzykę np;ska ,zabawę koncerty i jco najważniejsze jesteśmy antyfaszystami, nie tolerujemy rasizmu i agresji [polecam film dokumentalny "Być skinheadem"]). Wracając do filmu jest naprawdę wart obejrzenia bo pokazuję zgubne konsekwencje nienawiści.

Polecam 

TOP TEN

A więc jacy są moi ulubieni reżyserowie/reżyserki? Trudne pytanie jak dla mnie jednak mam od lat swoją „świętą trójce” która jest nie zmienna.

1.Quentin Tarantino

2.Steven Spielberg

3.Agnieszka Holland

4.Andrzej Wajda

5.Roman Polański

Nie chcę pisać większej ilości ponieważ musiałabym na siłę wyszukiwać.

Hej

Cześć. Witam was serdecznie na moim blogu. Ja nazywam się Ania. Mieszkam i uczę się w Warszawie. Interesuje się filmem alternatywnym/niekonwencjonalnym. Prócz filmu moją drugą pasją jest jazda konna. jeżdżę od 5-tego roku życia ,czyli już od 12 lat.  Uwielbiam tatuaże.