O nas !

Każda z uczestniczek projektu jest inna, dlatego każdą należy z osobna przedstawić :

MICHALINA LEWANDOWSKA

O mnie: hej mam na imię Miśka uwielbiam rysować, malować, fotografować !
Współpraca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością …Ale także wyzwaniem.
Wraz z Patrycją koordynuje ,czyli próbuje „ogarnąć” projekt.

PATRYCJA BOGDANOWICZ

O mnie: Jestem Patrycja ,interesuję się fotografią (lubię cyknąć kilka fotek). Zajmuję się koordynowaniem projektu i przeprowadzam zajęcia w grupie ,,poznaj Gminę Leoncin” .

PATRYCJA RECHUL

O mnie: Nazywam się Patrycja Rechul mam 16lat. Jestem osobą bardzo obiektywną, dążącą do celu, pełną energii korzystającą z chwili nigdy nie rezygnuję ze swoich marzeń.  Interesuję się kinem i fotografią. Uwielbiam grę w piłkę nożną i siatkówkę, pływać oraz uprawiać różne dyscypliny sportowe. Jestem osobą lubiącą opiekować się dziećmi. W projekcie ”Bardzo młody obywatel” zajmuję się fotografią oraz kręceniem filmów. Chętnie pomagam dzieciom w lekcjach.

MARTA PISARSKA

O mnie: Nazywam się Marta Pisarska. Jestem uczennicą klasy III a gimnazjum. W naszym projekcie uczestniczę niespełna rok. Moim obowiązkiem jest dokumentowanie przeprowadzanych przez koleżanki zajęć. Odpowiedzialna jestem także za promocję naszego wspólnego dzieła.

MARTA KANIA

O mnie: Nazywam się Marta i mam 16 lat. Moim ulubionym zajęciem jest gra w siatkówkę oraz uprawianie innych sportów. Jestem uczestniczką projektu ,,Bardzo Młody Obywatel” i moim zadaniem jest prowadzenie zajęć w drugiej grupie , która zajmuję się pomaganiem dzieciom w odrabianiu prac domowych. Również przygotowuję scenografię na finał naszego projektu.

SARA SZEREMETI

O mnie : Jestem Sara i chodzę do klasy III b . Zajmuję się przygotowaniem finału oraz prowadzeniem zajęć dla dzieci.

SYLWIA BOGUCKA

O mnie: Mam na imię Sylwia i mam 16 lat. Interesuję się biologią , chemią i filozofią. Uwielbiam czytać książki , słuchać muzyki i pisać wiersze. W projekcie zajmuję się pomaganiem dzieciom w lekcjach oraz przygotowaniem wyglądu wizualnego na finał naszego projektu.

PAULINA ZIÓŁEK

O mnie: Mam na imię Paulina. Moimi zainteresowaniami są siatkówka oraz muzyka. Lubię także taniec i zabawę z dziećmi. W projekcie mam za zadanie dopilnować spraw ,,papierkowych” , a na koniec zajmuję się przygotowaniem scenografii na finał.

KATARZYNA BRZOZOWSKA

O mnie: Uczestniczę w projekcie już po raz drugi. Tym razem zajmuję się organizowaniem wycieczki dla dzieci. Interesuję się grą na gitarze, czytaniem książek itp.

JOANNA WRÓBLEWSKA

O mnie: Mam na imię Asia. Lubię czytać książki oraz słuchać muzyki. W projekcie mam za zadanie pilnować ,,efektu końcowego” … Czyli zająć się przygotowaniem finału!

JULITA ŁASZCZYK:

O mnie: Nazywam się Julita Łaszczyk,do projektu należę od 2 lat. Moim zadaniem jest współorganizacja wycieczki razem z koleżanką z projektu.Moją pasją jest sport,przede wszystkim piłka nożna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge