PIKNIK NAUKOWY!!

Piknik Naukowy 2014Uwaga! Uwaga!

W sobotę – 31 maja, w godz. 11:00 – 20:00  na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejny już Piknik Naukowy! Belfedara nie może tam zabraknąć! Wstęp na Piknik jest wolny!

Tak jak w zeszłym roku (patrz wpis: Belfedar na Pikniku Naukowym) i w tym roku będziemy na Pikniku                   – szukajcie nas oczywiście na stoisku Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Mapka stoisk znajduje się TUTAJ. Wystarczy wpisać w okienko wyszukiwania: Centrum Edukacji Obywatelskiej i na mapce pokaże się, w którym miejscu dokładnie będziemy. Numer stoiska to „A10″.

Podczas Pikniku będzie można poznać Belfedara, zadać nam wszystkie nurtujące Was pytania, dowiedzieć się jakie dotychczas zebraliśmy doświadczenia z Belfedarem, kto najczęściej z niego korzysta, jak go wykorzystać,  a jak warunki na to pozwolą – możliwe, że nawet zagramy :)

Do zobaczenia na Pikniku!:)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge