Relacja z Pikniku Naukowego 2014

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoisko CEO w ostatnią sobotę, podczas Pikniku Naukowego w Warszawie. Dziękujemy również tym, którzy zajrzeli i zainteresowali się Belfedarem – mamy nadzieję, że gra Wam się spodobała :)

Zamieszczamy kilka zdjęć z Pikniku – może znajdziecie siebie na nich?:)

Przypominamy, że jeszcze do poły czerwca organizujemy bezpłatne, 2 – godzinne warsztaty z Belfedarem – wciąż przyjmujemy zaproszenia! (Szczegółowe informacje o warsztatach TUTAJ).

Zachęcamy również do polubienia Belfedara na facebooku, skąd można czerpać bieżące informacje o grze, promocjach, warsztatach, pomysłach na wykorzystanie gry i tym, gdzie można zobaczyć Belfedara.

Już wkrótce pojawią się, wyczekiwany przez wielu, podział zadań Belfedara na kategorie. Zainteresowani posiadacze Belfedara – wiedzą o co chodzi, pozostali niech obserwują naszą aktywność na blogu, wkrótce wszystko się rozjaśni…

 

This entry was posted in Bez kategorii, Wydarzenia. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge