KATEGORIE ZADAŃ

Karty z zadaniamiPo wielu miesiącach oczekiwania w końcu mamy podział zadań na kategorie! Jak wielu z Was wie, że są to kategorie określone przez autorów gry. Podczas prowadzonych w tym roku warsztatów, zauważyliśmy, że warto byłoby stworzyć podział zadań według tych kategorii, ponieważ jeśli Belfedar wykorzystywany jest podczas lekcji, mamy niewiele czasu i warto byłoby skupić się wyłącznie na tych zadaniach, z tej kategorii, która nas akurat teraz interesuje. Podział znajduje się w zakładce „Zadania – podział na kategorie”, umieszczonej w dziale „O grze” w Menu głównym.

Przypominamy kategorie:

1) Lepiej poznać innych i wyrażać siebie

2) Budowanie zaufania do siebie, innego i grupy

3) Rozwijanie kreatywności i wyobraźni

4) Wyrażanie emocji zamiast oceniania

5) Obserwowanie i słuchanie innych w celu lepszego zrozumienia swoich przeżyć

6) Współdziałanie: współpraca a współzawodnictwo

Zachęcamy do zapoznania się ze stworzonym przez nas podziałem. Jest on subiektywny, dlatego nie wszyscy muszą się zgadzać z tym, jakich wyborów dokonaliśmy. Z tego względu bardzo prosimy o zgłaszanie wszelkich wątpliwości i zastrzeżeń co do podziału zadań.

Znalazło się tam również miejsce na wyróżnienie „Kontrowersyjnych zadań”, którym poświęcimy oddzielny wpis.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge