Testy gimnazjalne tuż, tuż!

W dniach 12, 13, 14 kwiecień 2011 r. w naszej szkole odbędą się testy gimnazjalne. Trzecioklasiści swój egzamin będą pisali w sali gimnastycznejGimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Opatowie.  We wtorek 12 kwietnia gimnazjaliści zmierzą się z testem humanistycznym, dzień później będą rozwiązywać zadania matematyczno – przyrodnicze, natomiast w trzecim dniu, czyli w czwartek 14 kwietnia sprawdzą swoją wiedzę z języka obcego – w naszej szkole konkretnie z języka angielskiego. W czasie, gdy uczniowie klas trzecich będą zmagali się z testami kompetencji, klasy drugie będą rozwiązywać testy próbne, natomiast klasy pierwsze będą miały trzy dni wolnego od szkoły. :D

Testy Gimnazjalne

Wyniki tegorocznych egzaminów gimnazjaliści poznają 15 czerwca.

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge