Spóźniony, ale szczery wpis na bloga :))

W ostatnim czasie naszej szkole wiele się działo. Braliśmy udział w różnych akademiach , startowaliśmy w różnych konkursach, dlatego nie znalazłem czasu aby wcześniej dodać jakiś wpis na bloga. Pora to nadrobić! A więc od początku. 

Co się działo?

Po pierwsze:

W ramach „Akcji –cyfryzacji”, konkursu skierowanego do uczniów szkół biorących udział w programach Szkoła z klasą 2.0 lub Akademia Uczniowska, napisałem mini-scenariusz filmowy dotyczący tematyki życia naszej szkoły. Moja praca została wysłana jako reprezentująca nasze gimnazjum i… WYGRALIŚMY!- a jako nagroda została nam przyznana kamera cyfrowa, która miała nam posłużyć do realizacji filmu na podstawie mojego scenariusza. 

Film można zobaczyć tutaj:

Po drugie:

Dnia 27 maja z okazji Dzień Patrona, w naszym gimnazjum odbyła się uroczysta akademia. Rozpoczęła się ona częścią artystyczną – przygotowaną przez uczniów z klas 2. Starsi koledzy i koleżanki ukazali nam w niej życie patrona naszej szkoły Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Po krótkim przedstawieniu obrazów z życia Prymasa przedstawiciele wszystkich klas wzięli udział w konkursie wiedzy o Kardynale.

Po trzecie:

W naszej szkole odbyła się ewaluacja. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, przewodniczący wszystkich klas, Rodzice, Nauczyciele i inni wzięli udział w wywiadzie na temat życia naszej szkoły.  Na temat ewaluacji można przeczytać tutaj: http://www.sp130.edu.lodz.pl/Pliki/Publikacje/Ewaluacja.pdf

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge