TIKowe przygody :)

Wielkimi krokami nadchodzi koniec roku szkolnego. Od pierwszego września będziemy już uczniami klasy czwartej ;) Kończy się także nasz udział w tegorocznej edycji programu Szkoła z klasą 2.0.

Dzięki Szkole z klasą 2.0 : braliśmy udział w debacie klasowej i szkolnej, współtworzyliśmy Kodeks 2.0, realizowaliśmy zadanie TIK o hymnie narodowym, uczyliśmy pierwszaków bezpiecznego korzystania z zasobów Internetu, zrealizowaliśmy projekt 2.0 „TIK łączy pokolenia” dedykowany seniorom (stosowaliśmy w praktyce punkt 7. naszego Kodeksu 2.0),uczestniczyliśmy w Festiwalu Nauki 2.0 i prowadzimy blog uczniowski :)

Ponadto poznaliśmy nowe programy komputerowe i narzędzia TIK, współpracowaliśmy w zespołach zadaniowych, uczyliśmy się jak mądrze korzystać z sieci, prezentowaliśmy publicznie efekty naszej pracy. Warto było realizować projekt 2.0. Naszym sukcesem było to, że babcie przybyły do naszej szkoły na szkolenie TIK, wspaniale wykonywały wszystkie zadania i spędziły z nami swój wolny czas.

Polecamy wszystkim udział w programie Szkoła z klasą 2.0!

O Trzeci@ki z SP1 w Piszu

Jesteśmy uczniami klasy III b Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika w Piszu.Tworzymy zespół redakcyjny Trzeci@ki z SP1 w Piszu:)
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0-edycja 2012/2013 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

6 Responses to TIKowe przygody :)

 1. elacieminska powiedział:

  Kochane Trzeci@ki! Mam nadzieję, że w przyszłym roku pojawicie się na blogowisku 2.0 jako klasa czwarta. Bardzo lubiłam zaglądać na Wasz blog – i wiele tu wypatrzyłam i często Wasze pomysły i materiały były inspiracją dla mnie i moich uczniów. Dziękuję serdecznie, pozdrawiam i życzę wspaniałych wakacji :) , Elżbieta Ciemińska, SP 23 w Gdyni
  elacieminska ostatnio opublikował..Festiwalowa gala za nami…My Profile

 2. Dziękujemy za odwiedziny i wspaniałe komentarze:) My również życzymy fantastycznych wakacji ;) Pozdrawiamy
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Podsumowań nadszedł czas… My Profile

 3. Trzeciaki dzielne, myślę, że sporo się nauczyłyście w ciągu tego roku! Ja również polecam wszystkim udział w programie, ja sama wyniosłam z niego bardzo wiele cennych pomysłów, inspiracji i znajomości blogowych również! Myślę, że do wakacji jeszcze wpadnę tutaj, aby się z Wami pożegnać. Pozdrawiam serdecznie!
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Co to jest tau?My Profile

 4. Dziewczyny sp6 powiedział:

  Gratuluję odznak. My też mamy już komplet.
  Oliwia XD
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..Kto ma już zieloną odznakę?My Profile

Komentowanie wyłączono.