Festiwial Projektów Szkoły z klasą 2.0 w Warszawie

Festiwal Projektów Szkoły z klasą 2.0 odbył się 21 czerwca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Do stolicy  przyjechało 50 zespołów uczniowskich z całej Polski.

My również uczestniczyliśmy w tym wydarzeniu. Zaprezentowaliśmy nasz projekt TIK łączy pokolenia. Po uroczystym rozpoczęciu Festiwalu, wzięliśmy udział w targach projektów, spotkaniach z ekspertami i zaproszonymi gośćmi. Nasze stanowisko odwiedziły panie: Katarzyna Hall i Monika Bończa-Tomaszewska :)   Bardzo podobały nam się wszystkie  projekty, a w szczególności: Mały ratownik-SP Rychnowy, Rodzinka.pl-SP Brzozówka, Ortografia w chmurach-SP Opole i Poznaję świat dzięki pocztówkom-SP Nowy Staw.  Bingo, gry interaktywne i quiz też przypadły nam do gustu. Po zakończeniu Festiwalu zwiedzaliśmy Centrum Nauki Kopernik. Tegoroczny udział w programie Szkoła z klasą 2.0 na długo zostanie w naszej pamięci :)

Zamieszczamy w dzisiejszym wpisie fotograficzną relację z tej wspaniałej uroczystości:

Ula, Hubert i Wiktoria

 

Wiktoria i Ula

 

Uroczyste rozpoczęcie Festiwalu
Nasze stanowisko
Festiwal Projektów
Rozmowa z ekspertem p.Moniką Bończa-Tomaszewską
Nasze spotkanie z p. Katarzyną Hall

 

Zwiedzamy inne stanowiska

 

O Trzeci@ki z SP1 w Piszu

Jesteśmy uczniami klasy III b Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika w Piszu.Tworzymy zespół redakcyjny Trzeci@ki z SP1 w Piszu:)
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0-edycja 2012/2013 z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Komentowanie wyłączono.