Rowerem po Wejherowie – nasz projekt

W drugim semestrze będziemy realizować projekt pod hasłem: cooltext115560328216748

Będziemy odkrywać wejherowskie ścieżki rowerowe. Chcemy zaprezentować ciekawe miejsca na aktywny rowerowy wypoczynek. Zanim jednak wskoczymy na rowery i udamy się w trasę, to musimy poznać wszystkie zasady bezpiecznej jazdy na rowerze. Dlatego w miesiącu marcu pracujemy nad utrwaleniem zasad bezpiecznego poruszania sie po drogach na rowerze. Przygotowujemy gry interaktywne i planszowe, dzięki którym powtarzamy poznane zasady. Zaprezentujemy Wam kilka naszych gier. Zarówno tworzenie planszówek jak i gier interaktywnych – Milionerzy sprawiło nam mnóstwo frajdy. Na lekcji mieliśmy okazję je sprawdzić i trzeba przyznać, że wszystkie są bardzo ciekawe.

pizaprower1

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

2 Responses to Rowerem po Wejherowie – nasz projekt

 1. szkola2zero says:

  Jeju jeju! Co za fantastyczny projekt! Tym bardziej mi się podoba, ponieważ uwielbiam jeździć na rowerze! I też planowałam różne wycieczki rowerowe. Byłam na Bornholmie (duńskiej wyspie) i jeździłam po Suwalszczyźnie. Zaplanowanie takiej wycieczki to nie lada wyzwanie, ale zarazem świetna zabawa!

  Mam nadzieję, że na blogu będzie opisywać Wasze kolejne działania w tym projekcie. A jak trasy zostaną zaplanowane to może zabiorę rower i wybiorę się na wycieczkę po okolicach Wejherowa :)

  Powodzenia!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Akcja Odkrywamy II: Tropiciele wiosennych śladówMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge