Fabryka Pisanek

W tym roku po raz pierwszy wzięliśmy udział w akcji organizowanej przez Centrum Riviera w Gdańsku. Zadanie polegało na ozdobieniu pisanki wielkości 1, 80. O godzinie 10.00 rozpoczęliśmy prace, które zakończyliśmy jako ostatnia drużyna o godzinie 18.00. To była fantastyczna przygoda. Udział w akacji brało razem 20 szkół z Gdyni, Gdańska, Sopotu, Rumi i Wejherowa. Teraz przez cały weekend , aż do niedzieli do godziny 12.00 można oddawać głosy na najpiękniej udekorowaną pisankę. Głosować można tylko w Rivierze.

Zobaczcie, co udało nam się stworzyć:)

YouTube Preview Image

 

image (11)

pisanka15

pisanka16

pisanka17

pisanka18

pisanka19

 

A oto nasz skład, który pracował w Rivierze: Julia Grzenkowicz, Magda Wawrzyniak, Maja Formela, Karolina Labuda, Mikołaj Miotk, Szymon Miotk. Były też z nami Panie: Weronika i Magda. A w szkole podczas przygotowań pomagała nam też Pani Bożena ze świetlicy szkolnej. Dziękujemy:) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.

A czy zgadzacie się z nami, że fajnie by było gdyby Szkoła z Klasą zorganizowała dla nas taką akcję? Zdobienie pisanek  SzK 2.0 To też by była świetna zabawa.

About julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl

Cześć, jesteśmy uczniami klasy 5b i 2c w SP nr 11 w Wejherowie
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Fabryka Pisanek

 1. szkola2zero says:

  Łał! Ale piękne jajo! I do tego takie ogromne! Czym je ozdobiliście? To kawałki materiałów? Jak je zamocowaliście żeby się trzymały i tak pięknie wyglądały?

  Co do akcji z ozdabianiem jajek przez uczestników Szkoły z Klasą 2.0 to rzeczywiście jest fajny pomysł! Zapamiętam go i może wykorzystam :) Dzięki za inspirację :)

  Pozdrawiam serdecznie
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Google Science Fair 2015My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge