Odkrywamy wejherowskie ścieżki rowerowe

Dzisiaj wybraliśmy się z wizytą do Urzędu Miasta Wejherowo na spotkanie z Prezydentem. Razem z Panem Prezydentem Piotrem Bochińskim odkrywaliśmy trasy wejherowskich ścieżek rowerowych. Kto lepiej jak nie sam Prezydent znałby nasze miasto Wejherowo? W trakcie spotkania okazało się, że Pan Prezydent także bardzo lubi jeździć na rowerze. Wspólnie w oparciu o mapy, które przygotował dla nas Pan prezydent wytyczyliśmy kilka ciekawych szlaków do jazdy rowerowej. Podczas tego spotkania zadaliśmy także Panu Prezydentowi pytania związanych z rozbudową tras rowerowych. Okazało się, że miasto ma w planie kilka ciekawych inwestycji. Bardzo nas to ucieszyło, bo dzięki temu nasze miasto będzie bardziej atrakcyjne dla wszystkich turystów. My będziemy mogli aktywnie spędzać czas na rowerach. Zaproponowaliśmy także aby w okresie letnim udostępniono rowery miejskie dla mieszkańców i turystów. Chcielibyśmy, aby powstały wypożyczalnie rowerów. Dzięki Panu Prezydentowi mamy pomysł na trasę klasowej wycieczki rowerowej. Kto wie może na nią pojedziemy właśnie z Panem Prezydentem?

Bardzo dziękujemy, że mogliśmy gościć w Urzędzie Miasta i Pan Prezydent znalazł dla nas czas.

Pozdrawiamy Bystrzaki

W oczekiwaniu na spotkanie

image (26)

Rozmowa z Panem Prezydentem

image (29)

image (28)

image (32)

image (33)

 

 

About julia.grzenkowiczzso2wejherowo.pl

Cześć, jesteśmy uczniami klasy 5b i 2c w SP nr 11 w Wejherowie
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge