Festiwal Szkoły z Klasą 2.0 w naszej szkole

W naszej szkole w dniu 23 maja  odbył się u nas Festiwal  SzK 2.0. Oficjalnie Festiwal rozpoczęli pan Dyrektor i nasz pan Koordynator Stefan Mazur. Na tą akcję chętnie przyszli rodzice, bo był to Festiwal Rodzinny. Nasze stoisko chętnie odwiedzali rodzice i zaproszeni goście – uczestnicy festiwalu. Cała impreza była  świetną zabawą!

Na Festiwalu oprócz stoisk, na których można było oglądać projekty zrealizowane przez uczniów było też wiele atrakcji. Były konkurencje sportowe, quizy, malowanie twarzy i zabawy plastyczne.

s8

s10

 

 

s11

 

s12

 

s2

 

s7s5

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to Festiwal Szkoły z Klasą 2.0 w naszej szkole

  1. kasia6b says:

    Miło słyszeć, że dobrze się bawiliście. Pozdrowienia ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge