Festiwal Projektów

W dzisiejszym wpisie chciałbym wam opisać jak wyglądała moja wycieczka na Festiwal Projektów w Warszawie! Na festiwalu znalazło się 50 szkół , z których każda miała zarezerwowane 1 stanowisko i świetnie przygotowane pomysły. Na festiwalu naszą szkołę reprezentowała Gosia Porożyńska ( ^-^ To i owo o pieniądzach ^-^ ), i Sandra Brzuchnialska ( 6C I NIE TYLKO :D ) i ja a naszymi opiekunami byli P. Agnieszka Rudzik-Sawicka ( O matematyce i nie tylko ) oraz P. Gosia Sawicka ( Językowe wędrówki z TIKiem )  w ramach projektu PostCrossing. Każdy projekt był świetnie dopracowany. Znalezienie się na tym festiwalu to był wielki sukces dla każdego uczestnika. W połowie festiwalu naszą grupę odwiedził ekspert, któremu bardzo podobał się pomysł realizacji naszego projektu.

No jak mówiłem! :D

No jak mówiłem! :D

Podczas Festiwalu były ciekawe stoiska, na których można było m.in. zrobić sobie przypinkę ze swoim zdjęciem lub swoją fotkę na pierwszą stronę gazety, a także przejść quiz wiedzy o TIK’u (za przejście wszystkich pytań można było sobie wybrać dowolną  przypinkę!).

Przypinki :D

 

 

 

 

 

NA zakończenie dla wszystkich przewidziany był lunch :P (mniam :D ) Ponadto można było zwiedzać Centrum Nauki Kopernika,  gdzie dostawało się pod koniec festiwalu kartę logowania. Bardzo mi się tam podobało. Zdjęcia mówią same za siebie!

Mimo, że byłem bardzo zmęczony jestem niesamowicie szczęśliwy, że mogłem brać w tym udział! Chcecie wiedzieć więcej o tym co działo się na Festiwalu? Kupcie Gazetę Wyborczą  we wtorek (25 czerwca)!

„Miłym akcentem tego festiwalu było spotkanie się w realu” z tymi, którzy komentowali moje wpisy! P.S. To do was Trzeciaki z SP1 w Piszu i „B” jak Bystrzaki :D

Miałem również okazję spotkać się z Panią Magdą, która przyznawała Nam (tj. blogerom) odznaki w ramach programu „Szkoła z klasą 2.0″. Serdeczne Pozdrowienia dla Pani Magdy:-)

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

7 Responses to Festiwal Projektów

 1. Hej!
  Dziękujemy ;) My również miło wspominamy spotkanie z Wami:)
  Dzięki festiwalowi mogliśmy Was poznać! Ciągle zachwycamy się postcrosssingowym projektem, jest fantastyczny ;)
  Pozdrowienia z Mazur!
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Kraina Tysiąca JeziorMy Profile

 2. CIOCIA says:

  Kubuś super blog jestem z ciebie dumna

 3. Ale wyczerpująca relacja Kuba! :)
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Festiwal Projektów 2013My Profile

 4. Hejo Kuba!!! Świetna relacja :) Reporterskie oko i talent do pisania masz już w małym palcu :) Świetnie się Ciebie czyta :)

  Wspaniale, że byliście – bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać i wyściskać :)

  Dziękuję też za cały rok na blogach!! :D

  uściski!
  Magda
  Szk 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Uczniowie o Festiwalu ProjektówMy Profile

 5. Kuba, widziałeś, że Szkoła z Klasą poleca Twój wpis na blogu głównym? Jesteś sławny na całą Polskę :) Pozdrawiam!
  http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/uczniowie-o-festiwalu-projektow/
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Centrum Nauki KopernikMy Profile

 6. Tak i nam było miło Cię spotkać. To był udany dzień. Niezapomniane przeżycia. Fajne zdjęcia!!! Cieszymy się wspólnym sukcesem. Dzięki za pamięć na blogu.
  klasa2bwejherowo ostatnio opublikował..To jeszcze nie koniec…My Profile

 7. Karolina says:

  Świetny opis i dużo zdjęć!
  I masz rację… na Festiwalu było tyle miejsc, tyle osób, że ciężko było wszystko zwiedzić i z każdym zamienić choć słówko!
  Pozdrawiam