Bo do nauki trzeba dwojga …

Postanowiłam stworzyć zakładki typowo matematyczne, do których  będę na bieżąco wrzucała  materiały pomocne w  przygotowywaniu się do egzaminu gimnazjalnego.  Będą to moje materiały, a także innych osób, które według mnie są pomocne i godne polecenia.

Zakładki nazywają się: „Egzamin tuż tuż”, „Wzory” i „Zadania z egzaminów”
i są już na blogu.

Mam nadzieję, że do egzaminu oprócz nauczycieli :)   przygotowywać się będą też uczniowie, bo szczere chęci nauczyciela to niestety za mało, by zdać dobrze egzamin i być z siebie zadowolonym!

Zatem do pierwszego wpisu :)

 

autor: PublicDomainPictures licencja: CCO Public Domain
autor: PublicDomainPictures licencja: CCO Public Domain

 

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: egzamin gimnazjalny, matematyka, Scholaris, Strony warte odwiedzenia, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, tablica interaktywna z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge