Przygotowania do Warszawy :)

W tym tygodniu nadejdzie długo oczekiwany przez nas dzień – Festiwal Szkoły z Klasą 2.0!  :) Rozpocznie się on 31 maja i trwać będzie do 1 czerwca. Czekają nas dwa dni pełne wrażeń, a w zasadzie to trzy, bo wspólnie z naszą ekipą wyjeżdżamy dzień wcześniej, by poznać piękno Warszawy :)

Nasz projekt nosi nazwę: „Arkady Fiedler w oczach matematyka. Ciężka praca i trud, który włożyliśmy oczywiście się opłacił i został doceniony. :)
W dofinansowaniu naszego wyjazdu w celach zwiedzania Warszawy, pomógł nam Urząd Miejski w Dębnie. W szczególności Pan Burmistrz Piotr Downar oraz  Wiceburmistrz Dębna Pan Wojciech Czepułkowski, a także radny gminy Dębno i zarazem nauczyciel naszego gimnazjum Pan Łukasz Lewandowski – bardzo dziękujemy :)
Dziękujemy również Panom Adamowi Chmielowcowi i Tomaszowi Goc z firmy Mechanika Service Wózki Widłowe z Kostrzyna nad Odrą za wsparcie finansowe. Dzięki naszym sponsorom nasz wyjazd okazał się realny :)

Otrzymaliśmy koszulki białe i czerwone na występ podczas Festiwalu, a także gadżety promocyjne w formie folderów opisujących nasze piękne regiony.
Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wyjazdem i już nie możemy się doczekać :D
Cieszmy się również, że będziemy mogły spotkać niektórych z Was i lepiej się poznać :)

Autor: Natalia Bubak  Licencja: Creative Commons 4.0
Autor: Natalia Bubak Licencja: Creative Commons 4.0

Do zobaczenia w Warszawie! :D

Natalia

O Natalia

Cześć! Mam na imię Natalia, jestem uczennicą klasy 3 Gimnazjum Publicznego im. A. Fiedlera w Dębnie. W Szkole z Klasą 2.0 jestem już po raz trzeci z czego bardzo się cieszę :) Interesuję się sportem m.in. piłką nożną, kibicuję FC Barcelonie i Borussii Dortmund od 3 lat. W wolnych chwilach słucham muzyki, spędzam czas ze znajomymi i serfuję po internecie.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: gry dydaktyczne, matematyka, odkrywanie, projekt, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, tablica interaktywna, technika, wydarzenia, wyjazdy z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge