Podsumowanie

Na blogach „Szkoły z Klasą 2.0″ bloguję pierwszy rok, mimo to poznałam już wiele osób, a także dowiedziałam się nowych ciekawostek i przekonałam się, że nauka, to nie tylko słowa, których trzeba nauczyć się na pamięć, ale nauka to coś, co potrafi zafascynować, coś co sprawia, że stajemy się mądrzejsi i idziemy naprzód. ;)  W tym roku na blogu przeprowadzane były doświadczenia. Linki do wpisów, w których podzieliliśmy się nabytą wiedzą z innymi :

O kostce rubika :)

właściwości acetylenu :)

mandale :)

tkanki zwierzęce :)

skąd wieje wiatr? :)

napięcie powierzchniowe wody :)

zjawisko dyfuzji :)

kreatywność :)

matematyka

Wypróbowaliśmy także nowe umiejętności:

opowiadania Maliwiny

zdolności aktorskie uczniów naszej szkoły 

zdolności aktorskie uczniów naszej szkoły cz.2

wywiad

lekcje ze ścieżki uczymy innych

Na początku, prowadzenie bloga było dla mnie trudne, nie wiedziałam jak opisać źródła, ale teraz dzięki temu nauczyłam  się wielu przydatnych rzeczy związanych z blogowaniem.

Bardzo podobała mi się ta edycja programu „Szkoły z klasą 2.0″, wiele dowiedziałam się dzięki niej; O tradycjach z Niemiec, o historii, a także o wielu doświadczeniach. W następnym roku także będę chciała wziąć udział w programie, bo na blogach można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. :)

 

Maja

Ten wpis opublikowano w kategoriach: czytanie, matematyka, odkrywanie, projekt, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, tablica interaktywna, wydarzenia z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

2 Responses to Podsumowanie

 1. szkola2zero powiedział:

  Ale fajne podsumowanie! Bardzo się cieszę, że podobało Ci się blogowanie i udział w Szkole z Klasą 2.0 :) Bardzo mnie cieszy, że prowadzenie bloga, a także zaglądanie na witryny innych blogerów tak wiele Cię nauczyło. Mam nadzieję, że spotkamy się na blogach w przyszłej edycji programu :)

  Uściski!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…OFSzK 2.0 już za nami!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge