„Przyjdź, zobacz, posłuchaj…” na Festiwalu 2.0

Dnia 27 maja 2015r. odbył się Festiwal szkoły z klasą 2.0. Wraz z koleżanką Mają Wiatrowską przedstawiłyśmy zadanie realizowane  z  nauczycielkami, panią M. Paliwoda i panią R. Kunisz, pracującymi w bibliotece szkolnej.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

                     „Przyjdź, zobacz, posłuchaj…” to cykl spotkań czytelniczych w ciągu całego roku, a teraz my zostałyśmy wybrane, żeby zaprezentować efekty naszej pracy. Przed Festiwalem przygotowywałyśmy się do występu na próbach. Podczas prezentacji trochę się stresowałyśmy, ale mimo wszystko poszło nam dobrze. Uczestniczenie w takich imprezach uczy nas odwagi, śmiałości i pokonywania tremy.  

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

                My chętnie weźmiemy udział w podobnych przedsięwzięciach, ale zachęcamy innych uczniów do uaktywnienia się w przyszłym roku szkolnym i zdobywania nowych umiejętności.

autor: Maria Paliwoda
autor: Maria Paliwoda

            Jagoda Szymczyk z klasy IIa

 

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: biblioteka, czytanie, matematyka, odkrywanie, projekt, Strony warte odwiedzenia, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, tablica interaktywna, wydarzenia z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge