Wszystko się kiedyś kończy…

Cześć :)

Jak wiadomo wszystko ma swój początek i koniec tak samo jest w przypadku mojej przygody z blogowaniem. Doskonale pamiętam dzień, w którym to Pani Monika zaprosiła mnie do udziału w programie Szkoła z Klasą 2.0.  Na początku byłam trochę zagubiona w tym wszystkim, ale później nie miałam żadnego problemu i radziłam sobie bardzo dobrze. :)
W pierwszej klasie gimnazjum prowadziłam bloga wspólnie z koleżanką Gosią pt. Blogowanie na wesoło w klasie drugiej również z Gosią bloga Encyklopedia wiedzy. ;)
Wielką radość dawało mi zdobywanie odznak :D Z niecierpliwością oczekiwałam nowych zadań, by następna odznaka dołączyła do naszej kolekcji.
Dzięki Szkole z Klasą 2.0 nauczyłam się wielu rzeczy :) Między innymi zaczęłam zwracać uwagę na otwarte zasoby czyli udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych materiałów na licencjach Creative Commons lub przekazanych do domeny publicznej.
Ostatni rok był także pełen niezapomnianych wrażeń, m.in wyjazd do Warszawy na Festiwal Szkoły z Klasą 2.0 jeszcze raz bardzo dziękuję, że mogłam w nim uczestniczyć :)
To już mój ostatni wpis :( Dzisiaj kończę swoją przygodę z blogiem, będzie mi tego brakowało. Chciałabym podziękować Pani Monice za te 3 pracowite lata :) to zaszczyt współpracować z pełną pomysłów nauczycielką :D
Cieszę się niezmiernie, że mogłam wziąć udział we wszystkim, co mnie tu spotkało pełna nowych doświadczeń wyruszam w dalszą drogę edukacji.
Jeszcze raz dziękuję za wszystko i do widzenia! :)

pixabay.com Public Domain
pixabay.com Public Domain
pixabay.com Public Domain
pixabay.com Public Domain

Natalia

O Natalia

Cześć! Mam na imię Natalia, jestem uczennicą klasy 3 Gimnazjum Publicznego im. A. Fiedlera w Dębnie. W Szkole z Klasą 2.0 jestem już po raz trzeci z czego bardzo się cieszę :) Interesuję się sportem m.in. piłką nożną, kibicuję FC Barcelonie i Borussii Dortmund od 3 lat. W wolnych chwilach słucham muzyki, spędzam czas ze znajomymi i serfuję po internecie.
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Wszystko się kiedyś kończy…

 1. monikakubica powiedział:

  Natalia, ale miła niespodzianka! Dziękuję :)
  Cieszę się Natalia, że te 3 lata zostaną w Twoim sercu na zawsze, cieszę się, że Szkoła z Klasą 2.0 to Twoja wielka przygoda połączona z nauką :)
  Powodzenia w dalszej edukacji, jestem pewna, że dzięki Twojej pracowitości dużo osiągniesz :)

  p.s. Wracaj do nas w komentarzach, będziesz zawsze mile widziana :)
  monikakubica ostatnio opublikował…Zakładamy Klub Gier Planszowych!My Profile

 2. szkola2zero powiedział:

  Piękne podsumowanie! To wspaniale, że blogowanie tak bardzo Ci się spodobało, że kontynuowałaś je przez ostatnie 3 lata. Jestem pewna, że dzięki temu zdobyłaś wiele ciekawych umiejętności (nie tylko tych, o których piszesz w swoim wpisie). Pamiętaj, że możesz kontynuować swoją przygodę z blogowaniem na tym blogu nawet w przyszłym roku szkolnym :) Mam nadzieję, że tak się stanie!

  Pozdrawiam Cię serdecznie!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Blogi SzK 2.0 w liczbachMy Profile

 3. majusia20056wp.pl powiedział:

  Super! :) będzie nam ciebie brakować. Powodzenia
  majusia20056wp.pl ostatnio opublikował…Festiwalowy szał, czyli jak uczycie (się) w SzK 2.0My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge