Baza projektów edukacyjnych już czeka na gimnazjalistów :)

Na pierwszym piętrze naszej szkoły przygotowałam dla gimnazjalistów bazę projektów edukacyjnych na rok szkolny 2015/2016. 

Chętnych uczniów zachęcam do zapoznania się z nią.

Dowiecie się, jakie projekty przygotowali dla Was nauczyciele oraz to,  jakie zadania w ramach konkretnego projektu na Was czekają.

Jeśli zdecydujecie się, jaki projekt/projekty Was interesują, należy udać się do naszej czytelni i poprosić o listę, by się na nią wpisać.

Jest to ważne, ponieważ nauczyciel musi wiedzieć, ile osób i kto chce z nim pracować, aby ustalić terminy przyszłych spotkań :)

Zatem do dzieła! ;)

autor: Monika Kubica
autor: Monika Kubica

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: czytanie, egzamin gimnazjalny, gry dydaktyczne, historia, malarstwo, malowanie, matematyka, odkrywanie, projekt, rysowanie, SmartNotebook, Strony warte odwiedzenia, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, tablica interaktywna, technika, wydarzenia z tagami: , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Baza projektów edukacyjnych już czeka na gimnazjalistów :)

  1. NORBERT powiedział:

    Zgadzam się w 100% w powyższą wypowiedzią.
    NORBERT ostatnio opublikował…Usprawnienie pracy w gospodarstwie rolnymMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge