Nie tylko foto relacja

Słowa nie wystarczą, będą więc zdjęcia :-)

Co widziałam? Widziałam prezentacje projektowe: w zwięzły, ciekawy sposób przedstawiliście relacje z przebiegu projektów.Wzbogacone fotocastami, filmikami okazały się bardzo ciekawe dla widzów. Szkoda tylko, że na początku imprezy ( zwykle tak bywa) jeszcze niewielu gości zaszczyciło nas swą obecnością… Nie mogli więc zobaczyć Waszych prac i umiejętnie przeprowadzonych pokazów.

Widziałam też pokaz strażacki, unimog Mercedes – piękny!! Siedziałam za kierownicą, niezapomniane uczucie!:-) Widziałam taniec grecki, który bardzo lubię i zawsze trzymam kciuki za piękny splot – a taki właśnie był. Widziałam pokaz tańca towarzyskiego, piękne prace plastyczne, galerię pergaminowych ksiąg, przygotowane stoiska, Wasze uśmiechnięte buzie… i tyle. Wiem, atrakcji było znacznie więcej, może o nich opowiecie? Co przegapiłam, czego nie widziałam? Obowiązki ( bardzo przyjemne  w atelier foto) sprawiły, że ominęła mnie wspólna z Wami zabawa. Co podobało się Wam najbardziej? Co chcielibyście powtórzyć?

Czas na foto wspomnienia:

 

 

Autorkami zdjęć są Panie Lucyna Czernatowicz i Aleksandra Buczek. Dziękuję za dokumentowanie Festiwalu 2.0 , jest co oglądać :-)

Jedna odpowiedź do wpisu “Nie tylko foto relacja”

  1.