right_side

Program

  • Akademia uczniowska

Szkoła

  • Gimnazjum nr 10, Zabrze
  • Uczeń

Odwiedziny

  • Stronę odwiedzono: 4856 razy

Lista blogów użytkownika

Komentarze

Informuj o wpisach


Kategorie

Data 17 sty 2013 Kategoria: Bez kategorii

Praca w grupie

Od początku istnienia grupy ruszyliśmy od razu do pracy ;)  W czasie wolnych lekcji prowadziliśmy gorączkowe dyskusje dotyczące tematu naszej prezentacji. Po pewnym czasie ustaliliśmy, że tematami prezentacji będą „Telefony w Szkole”, a także „Netbooki dla wszystkich uczniów”. Wtedy też zaczęliśmy szukać odpowiednich materiałów do każdej z prezentacji.  Chcieliśmy zgromadzić jak najbardziej przekonywujące argumenty tak, aby nasz temat był zrozumiały i możliwy do zrealizowania.

Data 13 gru 2012 Kategoria: Bez kategorii

Prezentacje

Po zebraniu dostatecznej ilości materiałów przystąpiliśmy do realizacji prezentacji multimedialnych. Do tego zadania wyznaczono Norberta („Telefony w Szkole”) oraz Roberta („Netbooki dla Wszystkich”). Owocem naszej pracy były dwie prezentacje, jedną z nich można zobaczyć w dziale „Prezentacje”

Data 29 lis 2012 Kategoria: Bez kategorii

Witaj, świecie!

O planach projektu „Szkoła z Klasą 2.0″ dowiedzieliśmy się w październiku 2012 roku.  W W początkowej fazie planowania nie wiadomo jeszcze było jaki będzie skład zespołu,  ani jaki projekt będzie on realizować. W miarę upływu czasu z klasy 1c wyodrębniono czteroosobową drużynę , która miała być odpowiedzialna za powodzenie tego projektu. Jej członkami zostali Mikołaj Pyszorski, Piotr Dembiński, Artur Sobieroj,  Adam Bączek, Grzegorz Braja, Krystian Nalepa, Dawid Petelicki .  Wtedy dopiero zaczęły się prawdziwe przygotowania do opracowania tematu projektu.

css.php