sala odpoczynku

Hej,

bardzo długo myślałam nad tym zadaniem. Można zaprojektować tyle różnych miejsc. Jednak ja postanowiłam się skupić na jednym pomyśle i zaprojektować salę do odpoczynku. Jest to sala w której znajduje się wygodne łóżko i czysta kartka na biurku. Całe pomieszczenie jest białe. Ma ono na celu odstresowanie ucznia i przelanie swoich myśli na papier. Jest to inicjatywa szczególnie dla humanistów, którzy mogą w ten sposób pisać piękne opowiadania. Myślę, że to dobry pomysł spędzenia przerwy w ciszy. Nauczyciele też na pewno na tym skorzystają. W całym szkolnym rumorze czasem dobrze jest uciąć sobie małą drzemkę. Oto projekt: (w mojej wyobraźni wygląda to dużo lepiej, ale projekt jest wykonany na miarę mojego talentu :) )

juleq

This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2015/16, Zaprojektuj szkołę. Bookmark the permalink.

6 Responses to sala odpoczynku

 1. Ciekawy projekt pomieszczenia do spędzenia przerwy w ciszy.
  Pozdrawiam
  Halina Rakowska ostatnio opublikował…Woda – niezbędna dla życiaMy Profile

 2. ZK says:

  Proste rozwiązania są najciekawsze. Brawo!

 3. anna200onet.pl says:

  Hej! Fajny pomysł, sala wypoczynkowa nie zła, pasuje w niej jeszcze regał z książkami – naturalnie tymi z wysokiej półki! Zapraszamy na naszą stronę, znajduje się tu zabawa czytelnicza. Pozdrawiamy – p. Ania i Zuzia.

 4. Super pomysł, tylko żeby z przerwy nie zrobiło się kilka lekcji :)

 5. szkola2zero says:

  Super szkic! Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się Twój pomysł. Pokój do wypoczynku przyda się każdy miejscu, w którym musimy pracować umysłowo :) Fajnym pomysłem jest umieszczenie w pokoju również pustej kartki do przelewania swoich myśli. Jestem pewna, że w takim pokoju świetnie czułyby się również umysły ścisłe :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

  P.S. Oczywiście odznaka pierwszej akcji blogowej jest już Wasza! Gratulacje!
  szkola2zero ostatnio opublikował…Wszystkiego najlepszego na Święta!My Profile

 6. Patrycja Z says:

  Naprawdę ciekawy pomysł. Dobrze ,że jest ktoś kto pomyślał o takiej sali . Moim zdaniem taka sala przyda się w każdej szkole.

  Pozdrawiam, tutaj Patrycja Z

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge