Jak projekt wyglądał od strony technicznej?

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że praktycznie całą stroną techniczną projektu zajęłam się ja, czyli Ada. Stworzenie filmu to nie jest prosta sprawa. Najgorszą pracą jaką trzeba wykonać jest przycinanie filmu i łączenie go w całość. Dodanie muzyki czy napisów końcowych to „bułka z masłem”. Utworzenie projektu zajęło mi kilka dni.    Etapami montowałam poszczególne sceny, następnie dodawałam muzykę. Trudną do wykonania rzeczą było zrobienie czołówki. Jest to pracochłonne przedsięwzięcie i zajęło mi kilka godzin, ale efekt końcowy jest zadowalający. Najprostsze były napisy końcowe.  Przy wykonywaniu projektu zapominałam o zapisywaniu kolejnych etapów mojej pracy, co spowodowało, że w pewnym momencie, poprzez chwilę nieuwagi, zamknęłam wszystkie otwarte na pulpicie okna. Na szczęście większość projektu odzyskałam.

Założenie bloga równało się z przyjęciem filmu. Nasza grupa miała pewne problemy z jego utworzeniem, wynikało to głównie z przyczyn technicznych, ale interwencja telefoniczna spowodowała, że natychmiastowo zostaliśmy przyjęci do programu, czyli mogliśmy zakładać blog. Wszystkie wpisy są dodawane przeze mnie, choć oczywiście Milena i Monika napisały swoje posty (za co serdecznie dziękuję!). Nasz blog zawiera tylko kilka, ale za to jak bardzo wyczerpujących wpisów. Miłego czytania.

Kilka naszych wspólnych zdjęć można znaleźć w galerii.

Dobranoc!

Adrianna :)

One thought on “Jak projekt wyglądał od strony technicznej?

  1. Witajcie!

    Dobrze, że działacie twórczo, poza lekcjami.
    Czekamy na dalsze wpisy:-)
    Z pozdrowieniami,
    Zespół Au

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge