Certyfikaty/Wyróżnienia

PROWADZIMY WF Z KLASĄ II EDYCJA

W roku szkolnym 2014/2015 nasze gimnazjum przystąpiło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego, WF z Klasą”. W ramach projektu realizowane były różnorodne zadania a priorytetem stało się, aby zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole były jeszcze bardziej atrakcyjne, a każda  lekcja stawała się nowym wyzwaniem, do którego każdy  dzielnie   przystępował.Każda ze szkół przystępująca do  projektu musiała spełniać określone regulaminem kryteria  oraz realizować   wyznaczone zadania.Miło nam  zakomunikować, że wszystkie nasze działania i cele, które sobie założyliśmy, zostały zrealizowane i zaakceptowane  przez CEO i we wrześniu otrzymaliśmy certyfikat szkoły „WF z klasą”. Serdecznie gratulujemy Szkolnemu Zespołowi WF ukończenia  drugiej edycji programu WF z Klasą. Dziękujemy za pomysły, zaangażowanie i energię. Życzymy dalszych sukcesów.Nasza szkoła w roku szkolnym 2015/2016 przystąpiła do III edycji  programu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Wf z klasą”. Serdecznie  zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzania i współtworzenia  naszego szkolnego blogu „Wf z klasą”.

wf z klasą 1

PROWADZIMY WF Z KLASĄ I EDYCJA

W roku szkolnym 2013/14 nasza Szkoła otrzymała CERTYFIKAT WF Z KLASĄ za udział  I edycji Programu CEO. Prowadzony w ramach programu SZKOLNY BLOG WF Z KLASĄ stał się szkolną, sportową kroniką wydarzeń a także miejscem do wymiany doświadczeń i … poznania wielu nowych Przyjaciół z innych szkół :) Cieszył się on dużym zainteresowaniem, czego dowodem jest ponad 16 tysięcy odwiedzin do końca sierpnia 2014 roku..Nasza szkoła w roku szkolnym 2014/2015 przystąpiła do II edycji  programu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Wf z klasą”.

swr

SZKOŁA W RUCHU

Rok szkolny 2013/2014 zakończyliśmy otrzymaniem CERTYFIKATU SZKOŁA W RUCHU.

Tytuł ten został nadany szkole przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w związku z pozytywnym rozpatrzeniem działań podjętych przez uczniów, nauczycieli i rodziców w ramach AKCJI ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE w ustanowionym przez MEN ROKIEM SZKOŁY W RUCHU.W całym kraju przystąpiło do akcji 4450 Szkół i Przedszkoli.W województwie dolnośląskim na 279 zgłoszonych podmiotów  do Akcji “Ćwiczyć każdy może”, tytuł SZKOŁY W RUCHU lub PRZEDSZKOLA W RUCHU, otrzymało 169 placówek.

Spośród 17 szkół i przedszkoli zgłoszonych z Bolesławca, tytuł przyznano 12 placówkom oświatowym.

1. Kinga pisze:

Super pomysł z blogiem, chętnie będę go czytac :) pozdrawiam :)

2. Yollo :* pisze:

Super :* :)

3. Dawid Stasinski pisze:

SUPER

4. iw pisze: