Recenzja do filmu pt.: „Raport mniejszości”

pobrany plik

„Raport mniejszości” to film nakręcony w 2002 roku, film wyreżyserował wybitny reżyser Steven Spielberg. To autor takich dzieł jak: „E.T.”, „Park Jurajski”, „Szeregowiec Rayan” czy też filmy przedstawiające przygody Indiana Jonesa.

Któż by nie chciał spojrzeć w przyszłość. Raport mniejszości pokazuję te możliwość. Jest to film z gatunku science-fiction ze świetnymi efektami specjalnym.

Główny bohater, detektyw John Ardenton w którego wcielił się Tom Cruise jest pracownikiem biura przestępstw. Organizacji, która za pomocą ludzi o specjalnych psychicznych mocach przewiduje ofiary morderstw. Przez co ci zabójcy mogą być powstrzymani przed zamordowaniem kogoś.

Detektyw jest byłym policjantem, którego syn zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach na basenie. Jest on bardzo gorliwym pracownikiem oddziału. System wygląda w taki sposób, że 3 osoby – precogi dają szczątkowe obrazy zabójstw, a imię mordercy jest wypisywane na specjalnej kuli. Niestety podczas jednego z domniemanych morderstw detektyw Anderton poznaje siebie i widzi swoje nazwisko.

Film ten jest pewną trafiona wizją przyszłości, możliwe że za kilka lat nasze życie będzie wyglądało podobnie jak w filmie Spielberga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge