Z kampanią społeczną na ty – dokumentacja i działania kampanii społecznej „zadymiony mózg”

Przygotowanie naszej kampanii zaczęliśmy już 16 grudnia. We współpracy z panią pedagog szkolną, oraz naszą panią pielęgniarką gromadziliśmy informacje na temat szkodliwości palenia jak i przepisów prawnych odnoszących się do wyrobów tytoniowych. W czasie przerwy świątecznej przygotowaliśmy artykuł podsumowujący zebrane przez nas informacje, który pragniemy zamieścić w oddzielnym wpisie. Kolejnym naszym działaniem było przygotowanie dnia 12 stycznia gazetki szkolnej mówiącej o szkodliwości palenia.

20150112_151628

Tego dnia udało nam się również nagrać 10-minutową kampanię społeczną dostępną dla wszystkich zainteresowanych pod poniższym linkiem: YouTube Preview Image Chcielibyśmy również gorąco podziękować naszemu koledze Tomkowi za pomoc w montażu filmu do kampanii. Nie uczestniczy on w kursie, jednak poproszony o pomoc od razu się zgodził. W ramach kampanii w naszym szkolnym radiowęźle przedstawiliśmy 14 stycznia krótką audycję dotyczącą palenia niestety ze względu na słabą jakość szkolnego sprzętu nagłaśniającego nie byliśmy w stanie nagrać audycji. Tak wyglądała przeprowadzona przez nas kampania społeczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge