Wierni kibice znowu w akcji

9 grudnia 2015 r. po raz kolejny został zorganizowany wyjazd na mecz piłki ręcznej, w którym Stal Mielec na własnym boisku podejmowała Azoty Puławy. Prawie 80-cio osobowa ekipa uczniów z Zespołu Szkół w Chorzelowie wyruszyła dopingować naszą mielecką drużynę. Organizatorem i zarazem jednym z opiekunów była p. Iwona Stępień, która razem z p. Magdaleną Pietrzak, p. Martą Grzelak, p. Mariuszem Woźniakiem i p. Michałem Osobliwym sprawowała opiekę nad liczną grupą Chorzelowskich kibiców.
Samo rozpoczęcie spotkania miało wspaniałą oprawę artystyczną a sam mecz był bardzo emocjonującym i do końca trzymającym w napięciu widowiskiem.
Początek meczu nie był zbyt udany dla biało – niebieskich, gdyż goście szybko nam odskoczyli i w 13 minucie mieli przewagę pięciu bramek. Dzięki wyśmienitej grze i wspaniałym interwencjom naszego bramkarza Krzysztofa Lipki mielczanie niesieni ogromnym dopingiem kibiców doprowadzili do remisu i 34 minucie wyszli na dwubramkowe  prowadzenie. Pomimo świetnej gry niestety nie udało się pokonać trzeciej drużyny w lidze i wynikiem 28:25 zakończył się mecz w „Hangar Arenie” a 2 punkty powędrowały do Puław.
Po meczu uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia zarówno z całą drużyną, jak i z ulubionymi zawodnikami

ręczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge