DRUGIE ZADANIE WYKONANE

Do realizacji drugiego zadania wybraliśmy aktywne przerwy w naszej szkole. W zadanie oprócz uczniów klas I-VI zaangażowali się również nauczyciele wychowania fizycznego, języka angielskiego oraz zaprzyjaźniony instruktor zumby. Jako aktywne przerwy wykorzystaliśmy dwie „długie” przerwy, na pierwszej z aktywności korzystali uczniowie klas I-III zaś na drugiej uczniowie klas IV-VI. Dziewczynki pod okiem instruktora zumby pani Dagmary Pyrzyńskiej oddawały się przyjemności tańca zumby, chłopcy zaś pokonywali tor przeszkód. Na kolejnych aktywnych przerwach chłopcy próbowali swoich sił w grach drużynowych, a dziewczynki próbowały aerobiku. Pomysł z aktywnymi przerwami bardzo spodobał się naszej społeczności i na pewno będziemy go kontynuować w przyszłości w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w realizację tego zadania.
aktywna 1

aktywna 2

aktywna 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge