LOKALNA AKCJA SPORTOWA ZA NAMI !!!

7 czerwca w naszej szkole po raz kolejny odbył się „Rodzinny turniej tenisa stołowego” w ramach Lokalnej Akcji Sportowej. Jak co roku turniej cieszył się dużym zainteresowaniem i nie zabrakło zdrowej sportowej rywalizacji. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego w ramach programu WF z Klasą. Po zebraniu się wszystkich chętnych par do gry pani Iwona Stępień odczytała regulamin turnieju, który wcześniej przygotowała i przystąpiliśmy do losowania par. W sędziowaniu pojedynków pomagali uczniowie. Gościnnie jako „rodzina szkolna” wystąpili nauczyciele wychowania fizycznego lecz niestety musieli uznać wyższość innych par. Zwycięzcą turnieju została jak w roku ubiegłym para Mariusz i Igor Korczewscy, drugie miejsce zajęła para Mirosław i Jakub Bąk a trzecie „rodzina szkolna”. W kategorii dziewcząt najlepsze były Elżbieta i Magdalena Stępień. Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju i dostarczenie tak wielu sportowych emocji. Zapraszamy za rok na kolejną edycję turnieju tenisa stołowego.
las 1

las2

las3

One thought on “LOKALNA AKCJA SPORTOWA ZA NAMI !!!

 1. Witajcie,

  Serdecznie gratuluję ukończenia III edycji programu WF z Klasą. To była duża przyjemność czytać o tak pomysłowych i „przewrotowych” działaniach jak Wasze. Wszystkie zadania obowiązkowe (SOS, LAS i dwa zadania semestralne) zostają Wam zaliczone. Do końca lipca zostaną do Was wysłane imienne dyplomy oraz Certyfikat dla szkoły.

  Mam nadzieję, że zmiany które udało Wam się wprowadzić zostaną w Waszej szkole na dłużej i że będziecie kontynuować dobre praktyki z tego roku.

  Zachęcam do monitorowania aktualności w programach z Klasą (Szkoła z Klasą 2.0, Koduj z Klasą, Cyfrowa Akademia, Eduspaces).

  Życzę Wam słonecznych wakacji i aktywnego wypoczynku, a w nowym roku szkolnym samych sukcesów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Martyna
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge