Zdjęć ciąg dalszy!

17 listopada w Przeźmierowie znów zjawiła się ekipa. Spędziliśmy w domu Patryka prawie 8 godzin, przez co udało się zrealizować większość zdjęć całego filmu. Tym razem reżyser musiał mieć cierpliwość do aktorów, a aktorzy cierpliwość do reżysera.  Gdy nadeszła pora obiadowa, każdy skonsumował talerz spaghetti bolognese przywiezionego z tej samej restauracji, w której nakręciliśmy Kobę :D W czasie tych miło spędzonych na planie 8 godzin miały miejsce liczne gagi, które z pewnością zostaną umieszczone w dodatkach specjalnych :)

Poniżej zdjęcia z tamtej wesołej soboty

Cast & crew

Patryk Kasper – scenariusz, reżyseria, zdjęcia, rola św. Mikołaja

Koba Tsiklauri – scenariusz, gra samego siebie

Krzysztof Góra – zdjęcia, rola Elfa #1

Jan Frąckowiak – zdjęcia, rola Elfa #2

Martyna Jędrzejczyk – rola brunetki w serialu kryminalnym

Katarzyna Tritt – rola blondynki w serialu kryminalnym

Witaj, świecie!

Witajcie, szanowni poszukiwacze spoilerów. Informujemy Was, że dziś się nie najecie :) Scenariusz do „I Znowu Święta” jest gotowy od dłuższego czasu. Jego autorami są Koba Tsiklauri i Patryk Kasper. Kilka dni przed 4. października br. scenariusz pisany przez Kaspra był wykończony w 80%. Taki trafił w ręce Koby, który dopisał do niego scenę specjalną… no i mamy 100%.

Zdjęcia ruszyły 11 listopada w Przeźmierowie. Na plan przybyli: tamten uwielbiający bakłażany oraz tamten, który kiedyś grał Hitlera. Scena specjalna została sfilmowana.

Możecie nacieszyć wzrok zdjęciem z planu :)