GimŻycie

Tak nazywa się szkolne pismo, które jest wydawane od początku istnienia naszego gimnazjum. Najpierw ukazywało się nieregularnie – wiemy, bo oglądałyśmy archiwalne wydania, a od kilku lat ukazuje się jako miesięcznik. W listopadzie ukazał się setny numer! Koordynatorem wydań kolejnych numerów i inicjatorką wszelkich działań dziennikarskich jest nasza pani bibliotekarka. Pismo dotyczy problematyki szkolnej i spraw bliskich nastolatkom. Można znaleźć w nim artykuły związane z bieżącymi wydarzeniami w naszym gimnazjum, a także informacje o różnorodnej tematyce, humor, rozrywkę i stałe kąciki np. kulinarny pod tytułem „Mniam”, turystyczny – „Kraje, które warto zwiedzić”, zawodoznawczy- „Jaki zawód wybrać.” Zamieszczamy również próby twórczości literackiej naszych kolegów. Pismo rozprowadzane jest w szkole, a także udostępniane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Działdowie, można również zapoznać się z treścią poszczególnych numerów na stronie naszego gimnazjum http://www.gim2dzialdowo.pl/ w zakładce GimŻycie – numery.

Jeden komentarz

 • monika123
  17 grudnia 2012 - 15:08 | Permalink

  Witam wszystkie autorki tego bloga!

  cieszę się, że mogę Was poznać. Choć przeczytałam jedynie 2 Wasze wpisy, muszę przyznać, że wyróżniacie się językiem – sposobem pisania i formułowania zdań. Piszecie w sposób bardzo przystępny, a zarazem uważam, że dojrzale. Według mnie wyróżniacie się na tle innych gimnazjalistów, których teksty dotychczas czytałam.

  Czekam teraz z niecierpliowością na Wasze kolejne wpisy i materiały.

  Pozdrawiam!

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php