Propozycje na ferie

Ferie zbliżają się do nas wielkimi krokami. W naszym województwie, warmińsko – mazurskim, zaczynają się 21 stycznia, a kończą 3 lutego.

Niektórzy z nas zastanawiają się jak spędzą ten czas lub gdzie wyjadą. Ale na pewno pewna część zostanie w Działdowie. W naszym mieście nie ma wiele atrakcji,ale to nie znaczy, że trzeba się nudzić w domu! :) Pierwsza z propozycji przeznaczona jest dla miłośników tańca. Miejski Dom Kultury w Działdowie organizuje warsztaty taneczne. Od 28- 30 stycznia odbędą się zajęcia z Dancechall’u i New Age prowadzone przez Monikę Radziszewską, instruktorkę z Białegostoku. Codziennie od godziny 10.00-12.00 będą zajęcia dla dzieci młodszych, a od 12.30-16.00 dla młodzieży. Cena – 35zł dla uczestników sekcji MDK i 50zł dla pozostałych.

Od 31 stycznia do 1 lutego zaplanowane zostały również w MDK-u warsztaty akrobatyczne prowadzone przez Annę Michels, trenerkę z Olsztyna. Godziny zostaną ustalone przy zapisach, natomiast koszt to 25zł dla uczestników sekcji MDKu, 35zł dla pozostałych.

Karnet dla uczestników sekcji MDK kosztuje 45zł, a dla pozostałych 60zł.

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

Można również wybrać się na łyżwy. Lodowisko znajduje się na Orliku przy ulicy Świerkowej. Jest ono czynne od godziny 10.00-20.00 z przerwą na konserwację lodu od 14.00-15.00. Każde wejście kosztuje 1zł dla dzieci i młodzieży. Cena za wypożyczenie łyżew wynosi 5zł.

Oprócz tego można wybrać się na kręgle lub bilard. Kręgielnia ‚Bila’ w Działdowie znajduje się przy ulicy Lidzbarskiej 31B.

Dla lubiących „białe szaleństwo” polecamy górki w naszym parku przy Medyku. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w sanki i porządną odzież, bo upadki na śniegu murowane.

A więc miłych i bezpiecznych ferii!

Kamila

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php