„Deutsch-Wagen-Tour!“ w naszej szkole!

W naszej szkole uczymy się dwóch języków obcych : angielskiego i niemieckiego. Nasze nauczycielki dokładają wszelkich starań, aby urozmaicić nam przyswajanie umiejętności językowych. Z inicjatywy germanistki pani Barbary Hartfelder uczniowie wzięli udział w  zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Programu promującego naukę języka niemieckiego „Deutsch-Wagen-Tour”.  Odbyły się one 3 kwietnia.  Zajęcia prowadzone na trzech poziomach: klasy I, II i III były bardzo różnorodne.   Bawiliśmy się w gry językowe, odgrywaliśmy scenki, były wiersze i piosenki, a także quiz o Niemczech.  Przekonaliśmy się, że język niemiecki „da się lubić” i można się go nauczyć bez większych trudności.

Karolina

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php