NAJLEPIEJ W SZACHY GRAJĄ W DWÓJCE

Taki tytuł pojawił się w jednym artykule Gazety Działdowskiej. My oczywiście nie mamy wątpliwości, że to stwierdzenie jest słuszne. Oto kilka naszych osiągnięć:

  • Mistrzostwa Powiatu w Szachach Indywidualnych Szkół Gimnazjalnych  (Działdowo,15.06.2012)
  • Indywidualne Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Szachach          ( Olsztyn, 08.12.2012 )
  • Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w szachach ( Działdowo, 2012 ) – 2 miejsce
  • Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego  w szachach drużynowych Gimnazjów ( Ostróda, 03.04.2013 ).                                                                                                                                                          DZIĘKI TEMU, ŻE WYGRALIŚMY TEN TURNIEJ BĘDZIEMY NA MISTRZOSTWACH POLSKI!!!!!!!!!!!!   Skład naszej drużyny: Arkadiusz Gerlej, Marek Leliński, Mateusz Karpiński, Aleksandra Olszewska.  Taka sytuacja zdarzyła się pierwszy raz w historii naszej szkoły. Oczywiście liczymy na wysokie miejsca na Mistrzostwach.                                                                                                                                                                                                              Ola

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php